zosmiknuty:..???,

123456

este nieco... hrat sa na "RISK JE ZISK" v 15tich sa mi vidi vrcholne nezodpovedne... ja si dovolim povedat, ze uz mam vek na taketo "HRY"---- aj ked... zapamataj si jedno.... je to hra s ludskym zivotom (ked to vezmes do dosledkov)(mam tu na mysli zivot mozneho buduceho potomka)....

123456

menly som baba... mam 24... a 4 partnerov za sebou... bohuzial to tak vyslo, ze mi neostal ten jeden a prvy... ja som sa len pytala, ako si to myslela to risk je zisk... niekto (napr aj ja) si moze dovolit riskovat, ak ma na to vek.... hoci vek nie je vsetko, co ti treba k tomu, aby si sa stala dobrym rodicom... ja kebyze otehotniem, nie je to pre mna aky sok, ako keby sa mi to stalo niekedy v 18... inac panna nie som od 19...

ece poznamocka... ty nemusis byt rododajka a aj tak mozes ochoriet... na nic nenarazam... len uvadzam, ze je tu aj taka moznost...

ja viem ,ze bez kondomu je to lepsie... ale je tam aj trocha stresu... najma v pripade ak vies, ze babatko by ti prave v tomto case asi nezapadlo do rozvrhu... ano, mnohi moji znami uz niekolko rokov praktizuju prerusovanu suloz ako jedinu formu antikonceppcie... taktiez sledovanie plodnych dni... ale ja osobne sa na to nemienim spoliahat... vek na dieta mozno aj mam, ale nemam pren prirpavene nijake zazemie... preto pouzivame kondom, i ked obcas ideme aj naostro... HAK som niekedy davnejsie brala... ale nerobilo mi to dobre... aj po telesnej aj po psychickej strake, takze tuto moznost ochrany uz dnes abslutne vylucujem...
no nejak som sa rozpisala... asi si ma pochopila inac, ako som to mienila... a asi aj ja som teba pochopila inac ako si chcela...

menly

123456 vies moj zlaty ber to z inej stranku nie vsetko je tak ako sa zda kazdy to bere inak....nik z nas nie je chory chodim s nim takmer rok a nie som radodajka takze od nikoho ineho sa nakazit nemozem no nezelane tehotenstvo neriesim vies ked nebudes mysliet na veci ze sa ti moze nieco stat ed ste bez kondomu tak sa uvolnis a je to ovela slastnejsie ako s nim treba odvahu a ziskas ju aj tym nje ako strachopud chytro ochranu nedajbozr sa mi nieco stane radim ti pozeraj sa na svet a problemy aj s inej stranky nie len z tej svojej

awi

sssiii nám sa stalo to isté, s tým rozdielom že kondóm môjmu priatelovi vôbec na penise nezostal. Asi polovica kondómu zostala vo mne. Potom sme ho vytiahli. Ale podla mňa sa nemohlo nič stať, nemalo sa to kadial do mňa dostať. Ale aj tak sa bojím.

sunnysweetie33

nam sa stalo to iste..ja som si radsej dala tabletku po sexe,aj ked stala 440sk.nikdy by som to neriskovala..nie som este pripravena na babo a tak neriskujem..

123456

menly neviem ako si to myslel/a s tym "risk je zisk".... ale v urcitom uhle pohladu mas pravdu... ked budes riskovat sex bez ochrany, tak mozes vela ziskat... napr. pohlavne xoroby alebo nezelane otehotnenie....