Je to spravne?

Príspevok v téme: Je to spravne?
betka20

Mam 15 170cm a 65kg chcela by som schudnut 5-7kg.Je spravne keby som zacala takto?Ranajky-6:30hod. napr rozok s maslom oblozeny paradajkou,desiata-10:30hod.jablko obed 14:30 co je navarene len v mensom mnozstve.vecera-17:00hod.nieco nie velmi kaloricke

Moc toho na vyber nemam pretoze som do pol 3 v skole.Ak viete nieco lepsie poradte mi Dakujem

mirco

Ja som schudol tak ze jem kazde 3 hodiny samozrejme nic extra kaloricke. A hovoris ze obed co je navarene len v mensom mnozstve - a to zalezi ze co. Viem asi ked nezarabas tak sa neda vybrat co zjes ale aj tak ti odporucam si pozret informacie co je energeticke, co ma maly glykemicky index a kolko by si mala dene zjest energie aby si schudla.

emca

No podla mna to je VELMI malo a casom by si to urcite pribrala.Aj ked si velmi dobre nacasovala cas jedal.Cize malo by sa jest kazde 4 hodiny,medzitym nejake ovocie,na vecer uz len nejaku zeleninku/ovocie.Musis jest casto a malych davkach.Tak budes mat vela energie(lebo aj ked je v malych davkach,bude pravidelny prisun)a mozes popri tom sportovat.Tak na 100% schudnes.A vecer nejaka prechadzka.Vela stastia v chudnuti:)))