prosim pomooooooooooooooooc!!! vazne

Príspevok v téme: prosim pomooooooooooooooooc!!! vazne
kornelia

Dnes sme s priatelom boli spolu a maznali sme sa, som stale panna a nerobili sme "to" len sme sa maznali. Ja som mala suknu a sedela som na nom tak ze bola sukna zdvinuta, mojim rozkrokom som sa dotykala jeho penisu. Potom som zistila ze ma vlhke rifle, vravel ze sa neurobil ale ja sa bojim ci z toho nemozem otehotniet. Malal som na sebe stale gatky aj puncochy a on mal nohavice... tka da sa to? : (((

lala

"Milujem" odpovede typu:" co si sprosta, ze sa pytas take otazky"?
Pardon, ale ked sa niekto pyta, tak chce vediet. Nikto sa nepyta na vas nazor na osobu, ktora sa pyta. Odpovedzte na otazku, ktora moze niekomu pomoct.
Tak odpovedam.
Neda sa otehotniet z nic nerobenia. A niekedy sa neda otehotniet aj ked "robite". Najprv by som odporucala si dat predpisat antikoncepciu. Ak sa nechcete cpat hormonmy, co si myslim, ze je spravne, tak si nastudujte knihu (viem nazov len v anglictine) Taking charge of your fertility. Tak sa dozviete velmi vela o vasom tele, cykle a budete si na istom, ze kedy nastala ovulacia, kedy by ste mali dostat menzes... Budete vediet kedy treba abstinovat. Je to trosku " na nervy" s tym, ze si musite merat teplotu kazde rano, predtym nez vstanete z postele. A zaznamenajte si to do tabulky, ktore ta kniha odporuca. ( vsetko je tam rozpisane)
Drzim palce, najprv si nastudujte co mozete o zenskom tele a potom sa budete citit bezpecne okolo vasho priatela. A potom aj vasa mama bude kludnejsia.

kornelia

Dakujem vam vsetkym, ja som sa len strasne zlakla. Mam strasne prisnu mamu a ona ani nevie ze mam priatela. A ked som si predstavila ako by som jej vysvetlovala dieta tak... no proste panika

giv

kornélia, nič si z nich nerob. hlavne,ze si o nieco múdrejsia.niekto si to precita v casopise, niekto da otazku na fore.

kiri

...pocuj, moja, to mas kolko rokov, ze mas taketo naivne otazky? Bud si taka mlada, ze tato cinnost pre Teba este ani nie je vhodna /nacvicuj sex s Barbie a Kenom/, alebo malo citas....o tom ako neotehotniet je plny internet, casopisy, knihy a mudre rady starsich kamaratok....

poradkyna

Macicka,nemusis hned na nu tak vyskakovat...su baby, ktore sa tak boja otehotnenia,ze chytia paniku, len co si na to spomenu :-)...a preto sa potrebuju stale ubezpecovat, ze sa nic nemohlo stat...a povedzme si pravdu, zeny uz otehotneli vseliakymi bizarnymi sposobmi (vid ta Beckerova Ruska :-)

macicka

Kolko mas rokov?Uvedom sa.Urcite nie si este ani v 7 roc. na zakladnej.Lebo tam sa berie ludske telo a ucitel vysvetluje,ako moze zena otehotniet.Nechapem,ako ta to vobec mohlo napadnut.Rozmyslas urcite hlavou?