bojim sa byt sama doma, bojim sa zvukov, pukania...

Príspevok v téme: bojim sa byt sama doma, bojim sa zvukov, pukania...
lorelai

Aj ked na tomto fore som zaregistrovana, radsej som sa odhlasila a chcem sem napisat anonymne.

A kde je problem? Mam pocit, ze mi doslova sibe. Bojim sa kazdeho zvuku, bojim sa ked v byte pocujem dokonca vytahove dvere, ze co ked niekto vykopne tie nase a bude nam chciet ublizit. Ked som sama doma, bojim sa aj takeho zapukania okien ked zafuka vietor. ked osm sama doma, bojim sa mat aj zapnute radio, lebo co ked nebudem pocut, ze niekto stoji sa mnou.. ono vlastne, stale mam pocit, ze nie som sama, aj ked fyzicky som sama. Tiez stale chodim kontrolovat vodu v byte, dvere na chladnicke ci su dobre zavrete, nahodou plyn ci neunika zo sporaka, ked odchadzam z bytu, mam pat minut rezervu, lebo viem, ze kazdu izbu budem aj dvakrat kontrolovat. nezatvaram za sebou dvere ked som sama, aby som pocula "keby nieco bolo". Nemozem vecer zaspat, ked pocujem susedov v panelaku ako chodia. Aj vcera som v posteli plakala, lebo som sa bala - nieco vrzgalo. Nenavidim, ako aj minule, telefonovala som v izbe a zrazu som len pocula ako zacal pukat (ako keby sa ho niekto dotykal) sacok so zemiak. lupienkami. a to tam boli polozene asi pol dna... Za cca polhodku som sedela na posteli s notebookom, ked zas z nicoho nic padla papuca. Ono, mala som ju da sa povedat na hrane postavenu a teda otocila sa normalne. Preco tak z nicoho nic? Ved som ju ani nemala nejaky ten cas obutu, ani okno otvorene nebolo, bola som v izbe len sama. Vcera napriklad som sa poobede osprchovala, otvorila som normlane dvere na kupelke a zrazu len o dvere nieco suchlo. pozrela som sa co mi teda zavadilo o tie dvere, alebo ci niekto za nimi stoji, nikto, iba na zemi bola padnuta pohladnica. Ked prisla domov mama, som sa jej spytala, kde presne bola ta pohladnica? ked mi ukazala miesto nechapala som, ako tam mohla zrovna dopadnut, a preco sa to stalo mne?

Uz ma to vsetko nebavi, bojim sa v podstate vsetkeho.

je niekto, kto mi moze pomoct, alebo mi zostava len sa z toho zblaznit?

miskaka

ahojte, tak ja som vzdy verila na duchov aj nadprirodzene javy, a ako som tiez uz co to zazila takma to len v tom utvrdilo. Mne sa stalo ze ked sme sa prestahovali do noveho domu ktorý este nebol uplne vyplateny vlastnikom. predtým tam bývali dvaja bratia s otcom, ktorý zomrel a obaja bratia sa postupne po rokoch odstahovali. Ked sme tam dosti, jednu noc som pocula kroky po schodoch, boli vyrazne a zretelne, nezamenitelne z nicim inym, vybehla som z izby ( pred izbou boli este dvere ku schodisku) a sestra tiez, ja som si myslela ze ide segra, a ona ze ja idem po schodoch, ale akonahle sme vybehli z izieb obe naraz, hned to prestalo,,,a nikto tam nebol, my sme boli na hornom poschodi (inak v dome) a tie kroky viedli hore,,,,nikto z rodiny to nebol. Synovec síce maly chlapec, videl raz dakeho uja, ked sa tam svagor pozrel, nikto tam nebol, bol tam mur. Synovec si inak nikdy nevymyslal, a takto uz vobec nie,este aj svagor mu veril, co vobec nevyzera ze by na take veci verit,,,,,a potom bezne, buchanie dveri, otvaranie, svietenie v kupelni, vrzganie parkiet,,,podotíkam ze parkety boli v dvoch izbach v jednej som spala a vrzgali v tej druhej, a obcas som mala tiez pocit ze tam niekto je,aj v zahrade,,nevedela som zaspat. Potom asi po mesiaci ked sa dom vyplatil, to prestalo..inak pomaha aj vysvetenie. VRAJ. kamaratka, inak tiez ryby ich dokaze vidiet,,,,raz ked sme opekali vraj niekto stal za nami,,,my uz par promile sme nic nevnimali,,,povedala nam to po par dnoch,,ja som mala slzy na krajicku.... !(

Domča

Ja mám takéto "veci" na dennom poriadku... a najviac "milujem" keď výdem s kúpelne a otvoria sa dvere na záchod. Alebo keď som v kúpelni tak niečo vo ventilátori(je zabudovaný v stene) niečo buchne. A ešte sa mi stáva že ráno keď sa zobudím sa pozrem na obývačkové dvere a cez zle priehladné sklo vidím na gauči siluletu a ešte tam nikoho cítim. Ale zvykla som si... To že cítim niekoho prítomnosť som zistila podla mňa skoro... som mohla mať asi 8 alebo 9 rokov. A keď som bola o trošku mladšia som sa v noci zobudila a videla na stoličke svetlú postavu. Som mala tendenciu tú ženu na stioličke pozdraviť ale veľmi som sa bála...

ja len ja

bojím sa duchov ....!.... no niekedy verím na dochov a niekedy nie !) a ani nechcćem vidieť duchov v živote

domca-cmaqqq

ahoj..ja mam taky isty problem..bojim sa byt sama doma..momentalne som tiez sama doma...aj vecer krd zaspawam tak mi v izbe nieco puka,pocujem zvuky..preto vzdy zaspawam s paplonom na hlawe..mozno sa wam to zda vtipne...ale je to tak...ja verim na duchov a wem ze su to oni..daj mi prosim twoj nick na pokec,mozme popisat o tom...moj je domusqa77..pls napiste niekto..

cindy21

potriasla ma elektrina, normalne. nic magicke. ale z toho soku som sa tam potom zacala bat. mala som obrazok Jezisa v izbe, to ma trosku ukludnovalo. ale sa mi stalo, ze ten obrazok z nicoho nic spadol, to uz bol horror. potom som si nasla frajera totalne citovo chladneho drsnaka hlavohrudoveho a on na nic take neveril, tak ani ja som tomu neprikladala vyznam. na jednej strane je to mozno skoda, lebo som vnimava na taketo magicke veci a tym, ze som mala takych prizemnych partnerov sa to znegovalo, myslim.

bubilka

no nezistovala som nic, lebo keby som nieco zistila tak by som sa toho mozno viac bala...
teraz to ako tak zvladam, asi je to tym ze som tomu doteraz vobec neverila... teraz je to umna tak ze ano verim v NIECO co neviem identifikovat, a verim aj tomu ze mi to nechce ublizit, keby chcelo, tak by to uz davno spravilo...

Lea21

antidepresivami by som take stavy neriesila- na nieco pomozu, ale nic nie je zadarmo, maju kopu vedlajsich ucinkov. a argumenty typu "frci na nich cela amerika" ma veru nepresvedcia. vsak tak aj americania vyzeraju

Lea21

ahojte. aj ja som mala podobne problemy v dosledku negativneho zazitku v istom byte- velmi silno ma tam potriasla elektrina, az mi vyklbilo ruku. potom som sa tam bala sama byt, hrozne pocity. co mne pomohlo-treba si najst partnera ochranarsky typ- najlepsie typu sbs-kar ako dvere, mne sa to osvedcilo