Neopodstatnena Ziarlivost

Príspevok v téme: Neopodstatnena Ziarlivost
mario9

Vzdy som bol ,ako sa vravieva zly chlapec, dievcata som mal na haku,vyuzival som ich,ziadna mi nebola dobra. Az jedneho dna som stretol ju. A moje doterajsie myslenie sa zmanilo o 1oo % . Prestal som chodievat s kamratmi na pivo, prestalo ma to bavit , prestali ma celkovo bavit ludia , len ona ,ona,ona , bola v mojej hlave .Vsade som chcel ist s nou . No nastalo toto , aj ja som chcel toto od nej . Vadilo mi ,vadi mi,ze ide s nejakou kamoskou na kavu, mozno aj Vam by to vadilo,lebo je BI , cize ona moze aj muzov aj zeny, preto mi vadi ,ked je s kamoskou na kave,alebo s kamosom . Vadi mi to,ze ked ideme niekde spolu, vadi mi ich spolocny smiech,lebo si rozumeju ,vadi mi ako sa bavia. Je to na hlavu,nechcem aby som na take veci ziarlil .Ale ide ma to roztrhnut .Viem,ze ma Lubi ,ale mam strach,ze onu pridem ,prave takym mojim sposobom ...Co mam robit,aby i ona ziarlila ,aby to bolo radsej vzajomne ...alebo ..dik

marry-anne

aj ja som bi a priatel je tym len nadseny!a pre neho by nebola ani nevera to, keby som mala nieco s inou babou.. ale tak sto ludi, sto chuti.. tak sa skuste o tom porozpravat, povedz jej, ze ti to vadi..ale nevyvolavaj zbytocnu ziarlivost.