Buduca svokra!

Príspevok v téme: Buduca svokra!
zuzka*

Chcem sa spytat na vas nazor.S priatelom chodime viac ako tri roky a pomaly si planujeme buducnost.Asi pred pol rokom zacal jazdit na kamione,aby sme nasetrili peniazky na spolocne byvanie a tak.Odkedy zacal robit tuto robotu tak jeho mama sa sprava trocha zvlastne, viem, ze ma strach onho, to aj ja, ale vzdy mu vycita naco sa to dal a tak.Vzdy place, ze je doma sama, ze jej nema kto pomoct.Ked nahodou pred nou spomeniem svadbu tak sa len cudne zatvari a povie to uz?vzdy ked niekam ideme tak mu vyvolava a vzdy musi urobit hento alebo tamto,ako keby ziarlila aj ked mi priatel tvrdi, ze ma ma velmi rada a je spokojna, ze sme spolu.Ma este brata, ktory uz niekoko rokov zije s o 5 rokov starsou priatelkou, ktora ma 13 dceru a vzdy pocuvam aka je z toho jeho mama nestastna.Niekedy mam pocit, ze nech sa snazim akokolvek vzdy je nieco zle a mam pocit akoby jej synovia mali byt cely zivot prinej a nemali narok na vlastny zivot.

zuzka*

Ona je inak celkom v pohode, da sa s nou pokecat, ale co sa tyka jej synov tak je na nich strasne naviazana.Myslim si, ye by bolo lepsie keby sa s tym vsetkym zmierili lebo tak ublizuje sebe aj svojim synom.

iv

tak to mas riadne tazke. to ti verim, mozes byt s nim par dni a niekto do toho kafre. este, ze ta moja "buduca svokra" je v pohode.

zuzka*

Ja sa nechcem medzi nich staviat,ani robit problemy, len niekdy sa ma to dost dotkne, ked nan nasu svadbu tak zareaguje, alebo ked ideme do mesta,alebo na chatu a pod.a Branovi pribali este stos papiera co treba nakupit a vybavit a niekedy popri tom vsetkom nemame cas ani na seba lebo je teraz prec a pride domov max na 2 dni.Vidim na nom, ze niekedy ma toho uz dost a je z toho aj nervozny, lebo aj jeho otec je zvyknuty na to, ze pride domov a vsetko spravi co treba, pritom je na predcasnom dochodku a kazdy den doma.Brano ked pride domov tak si chce hlavne oddychnut, ale ani nestiha.

iv

matky su uz raz take, niektore sa s tym vedia zmierit, niektore nie. skus sa s nou porozpravat o tom. vyzera to, ze si prijemna baba, tak to mozno spolu vyriesite. mozno pochopi, ze ty jej ho neberies, ze on bude jej synom stale.

zuzka*

Ahoj iv!Snazim sa si to nevsimat,ale niekedy je to tazke!Niekedy mam pocit, ze sa pasuje za najlepsiu zenu na svete.Viem, ze to nema pri svojom muzovi lahke lebo alkohol rozvracia vztahy,ale myslim si, ze pre to by nemali trpiet aj jej deti.su dopseli a maju pravo na vlastny zivot tak dufam, ze to casom pochopi, ze kazde dieta opusti raz svoj rodicovsky dom a postavi sa na vlastne nohy.Ved aj ked sa vezmeme tak on vzdy ostane jej synom, dufam, ze to pochopi.

iv

nezavidim ti "milacik mamicky". hrozna predstava fakt. aj by som ti poradila, ale naozaj neviem ako. s tym asi uz nic nenarobis, musis sa podla mna na to povzniest a byt rada, ze on nie je naviazany na mamu, tak ako ona na neho....:-)