Buduca svokra!

Príspevok v téme: Buduca svokra!
zuzka*

Chcem sa spytat na vas nazor.S priatelom chodime viac ako tri roky a pomaly si planujeme buducnost.Asi pred pol rokom zacal jazdit na kamione,aby sme nasetrili peniazky na spolocne byvanie a tak.Odkedy zacal robit tuto robotu tak jeho mama sa sprava trocha zvlastne, viem, ze ma strach onho, to aj ja, ale vzdy mu vycita naco sa to dal a tak.Vzdy place, ze je doma sama, ze jej nema kto pomoct.Ked nahodou pred nou spomeniem svadbu tak sa len cudne zatvari a povie to uz?vzdy ked niekam ideme tak mu vyvolava a vzdy musi urobit hento alebo tamto,ako keby ziarlila aj ked mi priatel tvrdi, ze ma ma velmi rada a je spokojna, ze sme spolu.Ma este brata, ktory uz niekoko rokov zije s o 5 rokov starsou priatelkou, ktora ma 13 dceru a vzdy pocuvam aka je z toho jeho mama nestastna.Niekedy mam pocit, ze nech sa snazim akokolvek vzdy je nieco zle a mam pocit akoby jej synovia mali byt cely zivot prinej a nemali narok na vlastny zivot.

zuzka*

Dakujem za to prianie aj ked je asi malo realne,ale dufam, ze bude aspon taka, ze budeme spolu dobre vychadzat.Ty uz mas svokru?

zuzka*

Ano poznam aj take,ktore su dobre, ale je ich malo.Potom su take neutralne no potom tie, mozno kvoli ktorym nefunguju najmä mlade vztahy tak ako by oni nechceli.Snad sa tie svokry polepsia a uvedomia si, ze aj ony boli niekedy nevestami a mozno to tiez nemali lahke s budocou svokrou.

Aťa

Zuzka, iba som Ta chcela upozornit, ze co vsetko mozes od svokry ocakavat....aj ked su urcite aj dobre svokry, ako je napr. Anka902, ktora v tej teme pise. A za to. co si napisala o mojej sestre..dakujem!

zuzka*

Som optimista tak verim, ze vsetko dobre dopadne a ze si to uz uvedomi, ze jej syn je dospely a nepotrebuje uz poucovat ako male dieta.Myslim, zeby mala byt rada, ze ma zdravych sikovnych synov, ktori sa vedia postarat sami o seba a nemala by hladat problemy tam kde nie su.

iv

no neviem ci sa s tym mieni zmierit svokra, ale ty sa budes musiet urcite zmierit s takou svokrou ak si nechces nicit zivot a vztah s partnerom kvoli nej.