potrebujem radu teraz dnes!močové cesty lekár...

Príspevok v téme: potrebujem radu teraz dnes!močové cesty lekár...
mocove cesty

ahojte už nemôžem strašne to je keď cikám tak ma to boli teda keď docikam a nie a nie prestať ja nič inšie nepijem len urologické čaje denne 1,5 až 2 litre... k lekárke nemám čas v škole samé dôležité písomky:( a keby som šla tak to obvodnej a to mi predpíše lieky obvodná ?? či ma pošle niekam na gynku či urologovy?? nevyznám sa a čo mi bude robiť ten obvodný či urolog lebo mám menzes tak vôbec netuším prosim odpovecte alebo tak z domaceho prostredia čo je na to dobre?? dakujem moc

nikaaaaa

cawte ludia vazne vas chapem je to prutalne jak to boli ale ja som si vsimla ze u mna sa to vyskytuje po pohl. styku tak co mam robit? a preco sa to vlastne deje a hned na druhy den??pls. poradte

mocove cesty

ahojte no z toho unasynu už ma to tak neboli a začina to zaberať...:) chvala bohu.. ale čo ma trapi že z toho ma prehana teda mám hnačku.. čo na to?
na to ma varovala aj doktorka ael nepovedala mi nič viac čo mam ešte jesť aebo tak? aby som mala normálnu stolicu?? a nie riedku? ako voda??

ja viem

ahoj,mala som ten isty problem,co ty,bolo to strasne,leb vela povinnosti...isla som k bvodnej lekarke,dalla mi antibiotika,nejake moze aj ona predpisat,hned zabrali...a ak by sa to vratilo,uz ta psole k urologovi....bez, rychlo to zaberie a mas pokoj

mocove cesty

ahoj rgn... no vyt. c e beriem taktiež jod.. a lapacho som videla čaj tak si ho pôjdem kupiť... a na ostatné sa opýtam...v lekarni... len z tej stránky čo si mi tu dal som nejak ničomu nerozumela

RNG

co sa tyka nakazy v ladvinach, mam viacerych kamaratov,ktori ich dostali a liecili ich lekari klasickymi antibiotikami, proste skusali viacero. Po niekolkych mesiacoch im znicene ladviny kompletne zlyhali a museli chodit na umele ladviny. Samozrejme aj to po case ma nasledky a treba transplantat ladvin. jeden z mojich zakaznikov dostal od svojho syna do daru ladvinu. Transplantacia prebehla bez problemov, ale som zvedavy, ako dlho sa dozije....

Takze kazdemu zdoraznujem,
INFEKCIE JE TREBA CO NAJSKOR ZLIKVIDOVAT, aby nemali moznost znicit telo a udriet na ne vsetkymi moznymi prostriedkami, hlavne s neskodnymi a velmi ucinnymi prirodnymi antimikrobialnymi latkami-doplnkami a posilnenim tela v boji proti skodlivym infekciam
a NIE VYCKAVAT a skusat, co by mozno zabralo zo syntetickych chemickych liekov.

RNG

a aby som nezabudol, kazdemu odporucam brat zinok, selen, denne,
jod a probiotika a cistit si cievy lecitinom
aspon raz tyzdenne.

RNG

zapaly ladvin nie su vzdy sposobene len bakteriami, mozu byt viralne, plesnove aj kvasne(hlavne kandidozy), ba dokonca aj rozne parazity sposobuju zapaly.
Takze antibiotika nemozu vsetky tieto adresovat, v skutocnosti adresuju prakticky len bakterie, aj to si treeba vybrat spravne atb na danu infekciu
Pozri napr na :
www.erwize.com

Ja osobne davam prednost ovela sirsie spektralnym potravinovym doplnkom so silnymi antimikrobialnymi vlastnostami, ako GSE, oreganovy olej, extrakt z oliviovych listov, lapacho, graviola uncaria tometosa plus posilneniu obrany vitaminami C E a D, a branim betaglukanov, NAC a mineralov.
Prirodne antimikrobialne doplnky sa pre zvysenie ucinnosti daju aj kombinovat , takze ked ich beries viacero, zasiahnes prakticky vsetky mozne priciny zapalov a chorob sposobenych mikroorganizmami.
A nemusis sa obavat ziadnych postrannych ucinkov, ked beries z tychto odporucene davky.

neva

Unasyn je všeobecne dobrý liek, avšak ak do piatku nepocítiš zlepšenie tak chod naspäť k lekarke.
Môjmu synovi /mal zápal ladvín/ vôbec nezabral.

n... močovo cesty

ahojte no bola som dneska u doktorky... a dala mi UNASYN 2x denne teda každých 12 hodin... len som tam došla a povedala som čo mi je.. že ma to boli keď docikám... a poslala ma na moč lenže mám menštruaciu tak z toho nič nebolo a dala mi tie antibiotika:) no dufam že mi pomôžu_:)