Tukozrut...kapusova polievka!!

zabka

no mne sa dobre neosvedcila zislo len tolko co som pisala a siesty den som vzdala lebo mi bolo strasne blbo a mala som zavraty :-)

feve

kapustova polievka? to ste zas z akeho zenskeho casopisu vzali??? uf nechcela by som taku dietu kde budem jest len kapustovu polievku..ved uz len ten nazov ze kapustova dieta :DD

zabka

piaty den pomalicky za mnou, som bez prehresku ale ubytok bohvie aky nebadam 2kilka len takze to sa da aj inou metodou no nevadi skusila som :-) este 2 dnicky , mozno pol kilka este popusti...

zabka

mne sa dnes konci treti den :) a polievka mi zas zachutila hi hi jem ju ale "len" trikrat do dna plne taniere ,zrana plnu pollitrovu misku...dnes ma zacala velmi boliet hlava tak snad to nebude kazdy den :) na zajtra sa tesim na mliecko a bananiky ...mna zapcha ani hnacky netrapia od kedy som drzala 90dnovku je to pravidelne hned z rana :) hi hi... dodrziavate pitny rezim? mozno je to tym...

sisina

Suhlasim so Zuzanou-jojo efekt je pri tejto diete zaruceny!Moje kolegyne chudli pomocou tejto polievky, schudli sice po 5 kil, no ked zacali jest normalnu stravu popriberali po 8 kil....

tinusska

ja som sice dnes mala len druhy den, ale uz som nevydrzala, ale zato, ked som si dala rozok so sunkou a syrom, tak som sa konecne vykakala :)) asi po tyzdennej zapche :))

zuzana12345

no ja som tuto dietu držala už niekoľko krát a fakt sa po nej dá dobre schudnúť problém je len v tom že pokiaľ nabehneš na normálnu stravu tak máš kila späť.Je to doslova hladovka.Ona sa najlepšie drží keď nikto okolo teba nevyžiera lebo je to strašné keď si hladná a nič nemôžeš.Ta polievka sama o sebe mi vôbec nechutí a jedla som ju nasilu.Nemám rada tento druh polievky nakoniec ju vždy dojedol môj manžel.Ono sa to dá aj nasilu tak 2-3 dni ale keď ju máš jesť týždeň tak je to kentus

tinusska

ahojte, ja som si ju dnes uvarila... uf, ja by tak nieco zrala :)) uz ani nie jedla :(( jem manadrinky, ale moc to nepomaha... a dnes rano som odolala este tepluckemu pecivku - toho viem zbastit...