problemy s dychanim???co to moze byt?poradte prosim

Príspevok v téme: problemy s dychanim???co to moze byt?poradte prosim
kashia

zdravim.
Mam mensi problem ale mam ho uz od svojich 7rokov od kedy sa mi vybil na chvilu dych...ked bezim ledva dycham sem tam som bleda a nedavno som omdlela na TV uprostred behu...neviem co sa to so mnou deje ale cim dalej tym je to horsie a sa mi stale chce zvracat a velmi ma pri tom boli srdce a ledva dycham .... poradte mi prosim

asdsa78798

Radil by som ti prihlasit sa na jogu, tam sa uvolnis, zregenerujes ale aj naucis spravne dychat co ti moze velmi pomoct. Potom este ist niekolkokrat plavat, perfektna vec na pluca. Na internete si mozes pozriet dychove cvicenia, lebo by si sa cudovala kolko ludi nevie dychat spravne.

elsa5.5

maťka,žiadny problém neprejde sám od seba,treba ísť k obvodnej ona ťa už pošle k dalšiemu odborníkovi,neodkladaj to zdravie máme len jedno.

jajkafr

Maťka
zájdi k lekárke takto na fóre ti nikto neporadí... môže to byť hocičo... ja mám astmu a keď ju mám zhoršenú tak sa nemôžem zhlboka nadýchnuť a ak ten odpor prekonám tak ma bolí na hrudníku...

mary-anne

19Maťka, ja sa cítim presne tak isto a zhlboka sa dokážem nadýchnuť len ked si mám zívnuť ... je to hrozný pocit ....

19Maťkaaa6

Dobrý deň,prosím Vás vedeli by ste mi pomocť? Ja mám taký problém že viem dýchať, ale iba tak plytko a keď sa chcem nadýchnuť zhlboka niečo mi v tom bráni. Vedeli by ste mi niekto prosím pomocť?

janelan

MALA SOM PODOBNé PROBLéMY A DR.A DLHO NEVEDELI CO SO MNOU JE. POTOM MI LEKARI ODPORUCILI PIT VIAC VODY S MAGNEZIOM PRIJIMALA SOM VACSIE MNOZSTVO HORCIKU A BEHOM MESIACA SOM MALA PO PROBLEMOCH AK SI NEBOLA U LEKARA CHOD A SKUS AJ MOJU RADU. DRZ SA