Ovcie kiahne v dospelosti

Klaudia12

Na kiahne ziaden puder! Pokozka tak nedycha, a vie to narobit viac zla nez dobra. Kupel z ovsenych vlociek je fajn :)

Jamka

Ahojte, aj moj manžel bol dnes na pohotovosti s tým, že asi ma kiahne, no na 100% mu to nevedia potvrdit. Ma vsak dietovat. Vie mi niekto poradiť čo mu mám variť? Ďakujem

Jana 1975

Aahojte, mam 41 rokov a prave som dostala kiahne od mojho 5 rocneho syna. Je mi velmi zle mam vysoke horucky. Dva dni ma priserne bolela hlava, svaly a kosti. Vecer prisiel vysev. Dopujem sa Paralenom proti teplote. Uvidim co bude dalej dufam ze to prezijem.

EAmani

Ahojte, ja som sice v detstve ockovana bola proti kiahnam, no po2 tyzdnoch kedy som s dcerkou 3r. bola doma ked kiahne dovliekla z MS som dostala tri dni horucky a bolesti, akurat ked som bola v praci, myslela som ze to je z prepracovania a slabeho spanku za posledne dni. Mudr ma odbila ze clovek po ockovani a v minulosti po prekonanom pasovom opare nemoze dostat kiahne, vypisala mi PN ze mam chripku! Do rana druheho dna som vyzerala ako dalmatinec, je to neprijemne, hlavne ked sa mala o mna musi starat a nevladzem... hodinu som na nohach co pripravim jedlo malej ale kedze mam vysyp aj v ustach nedokazem sa najest...odteraz ockovaniu neverim

Lucinecka UK

Ahojte. Chcela by som vediet kedy si konecne budem moct umyt vlasy. Kiahne uz mam 6den. Hlava ma strasne svrbi. Som uz z toho celkom aj nervozna. Na internete pisu stale len o sprchovani no nic o vlasoch. Prosim poradte mi kedy by som si ich mohla umyt, aspon priblizne. Dakujem ;)

veronika3101

ahojte ja mam 25 rokov a kiahne som mala minuly rok v decembri strasne mi pomohlo colostrum vrelo odporucam inac to boli najhorsie dni mojho zivota po sto rokoch horucky 39 a totalna bezvladnost hroza!

KlaudiaS

Ahojte mam 20 rokov a dostala som kiahne. O tri mesiace sa vydavam a bojim sa ze mi ostanu jazvy . Puder si nedavam ,lebo mi tvrdili,ze vraj kiahna pod pudrom kysne ale radili mi sa okupat v hypermangane. Mam ich strasne vela a chcem sa opytat ci sa v hypermangane mozem kupat aj ked budem mat menstruaciu, lebo by som ju mala dostat. Budem velmi rada ak my poradite ako na to aby mi nezostali ziadne chrasticky.