Mozem otehotniet? (ano ci nie?)

ja21

no ja som ju brala cca 3roky pretoze som mala nepravidelny menzes a teraz som ju musela vysadit lebo ma cakaju vysetrenia stitnej zlazy, ale inak sa k antike urcite vratim... no este pockam a uvidim co bude

annia

ja som brala tiez antikoncepciu viac ako 2 roky, a taktiez som ju radsej vysadila, nerobila mi dobre, tak som si pozhanala tiez informacie... Netreba sa bat, ak nie si si ista, pockaj tyzden dokedy by ti mala prist, ak nie, sprav si pre istotu test... nech mas v tom jasno..

jablonkaa

nulova pravdepodobnost otehotnenia je len pri sexualnej abstinencii. v ostatnych pripadoch je vacsia alebo mensia pravdepodobnost otehotnenia. napriklad pri pouziti kondomu samotneho sa udava 2-17% zlyhani tohoto kontraceptiva rocne, kodom a spermicidna pena 0-2% zlyhani, pri pouziti HAK je to 0.25 -2%, IUD 1.5-4%.

ja21

ja som ju predtym mavala strasne nepravidelnu preto som brala tu antikoncepciu ale teraz som ju musela vysadit lebo ma cakaju vysetrenia

annia

ked vysadis antikoncepciu, telu urcitu chvilu trva kym sa da do normalu, preto sa moze menstruacia posunut aj o tyzden.