Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

joni_

ja mam na moj vek tiez vela sedivych, kazdemu poviem ze to je moje dedicstvo po rodicoch :) zasmejeme sa a ideme dalej

joni_

mili vela ludi si farbi vlasy, je to normalne, kvoli tomu kludne chod do spolocnosti aj ku kadernicke, sak nie si jedina na svete, a tiez je vela mladych ludi so sedivymi vlasmi. Kludne prestriedaj farby, odtiene vlasov, neviem preco by si sa nemohla dat ostrihat ako ty chces?
alebo skus pouzivat Reparex, ktory postupne vyvola povodnu farbu vlasov. Pozri si na nete. So sedivenim vlasov nic nespravis, je to prirodzene u kazdeho, akurat kazdy to ma v inom veku. Normalne povedz ludom ze mas sedive vlasy, ak mali aj tvoji rodicia zvcasu sedive, tak to mas po nich dedicstvo, nic sa nedeje...

milli25

ja mám 25rokov a dosť veľa šedivých vlasov, neviem si predstaviť, žeby som si ich nefarbila, niekedy ked sa ma niekto opyta prečo si ich farbím, tak mám strach a hanbím sa povedať pravdu, preto radšej poviem, že sa mi páči čierna farba a nie moja pôvodná hnedá...ale to je klamstvo, najradšej by som si vlasy vôbec nefarbila, mala ich prirodzené, nemám chuť preto ani chodiť do spoločnosti a teraz si aj hľadať nové zamestnanie, vo vnútri ma to ubíja, nemôžem sa ostrihať ako by som chcela, už dosť dlho som nebola ani u kaderníčky, všetky úpravy si robím sama doma....už neviem ako ďalej, prosím o radu....

dusan Z.

ahojte nerobte si z toho stres. mam od 15 sediny a teraz mam 30 a aj fuzy su z 20% sedive
kazdemu hovorim, ze je to znak inteligencie a zatial to žeru!!!
... je to sposobene aj nedostatkom medi(vraj)

[zruseny12]

dnes som citala toto
vit.B7-zabranuje sediveniu vlasov a moze sa pouzivat aj pri liecbe plesivosti...
vit.B10-podporuje vstrebavanie kyseliny pantotenovej-jej nedostatok moze sposobit sedivenie vlasov...

joni_

mozete napisat ako aplikujete greylet na dlhe vlasy? davat len ku korienkom alebo na celu dlzku vlasov? nie je mi to jasne, dik

millli

Ja mam vlasy dole pri zatylku tmavohnede, na vrchu stredne hnede a hore pri cesticke mi uz vykukaju biele vlasy. Niektori si vsak myslia, ze je to melir a ja ich v tom nechavam.

gloss

Miskka - prosím ťa o radu. Ja mám dlhé tmavé vlasy skoro až po lopatky len mierne prestrihané a ked som dobre pochopila z ich stránok treba Greylet aplikovať ku korienkom-votrieť ale aj dlžky treba poriadne namočiť, ked sa to nebude striekať na dlžky tak potom farba bude blednuť. Aké dlhé vlasy máš a ako si to aplikuješ neviem si to dosť predstaviť, dakujem :)