Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

Ákoš

Som Maďar, ale viem po slovensky. Zistil som, že i u nás dostať Reparex a skutočne je skvelá.Som 5ľ rokov a sivý, ale po Reparex všetko nazad a vlasy sú dobré! Gratulujem Slovákom za to!

Dalko

Mám čč rokov a už som akmer šedivý. Aj ja som skúšal Šedistop, ale bez efektu. Potom mi poradili Reparex a po dvoch týždňoch skutočne zabral. On neúčinkuje iba vtedy, keď sa aplikuje, ale usadený v pokožke a na vlasoch pracuje ďalej. Pozoroval som sa a vlasy tmavli po dvoch až piatich hodinách po aplikácii) Som spokojný, Skvelé!

Kyrian

Takže ak sa človek sprchuje 2.krát denne, tak je možno nutné Reparex aplikovať na pokožku hlavy taktiež 2.krát denne a to každý deň v roku, aby bol zaručrný efekt. Jasné, že efekt by sa dostavil, až po odrastení vlasov.

No... žiadna výhra, ale dobré vedieť, že je aspoň niečo okrem farby.

Kyrian

Podla toho videa na webe spoločnosti, ktorá vyrába Reparex je dosahovaný iba efekt v tej chvíli, ked´je účinná látka v dostatočných množstvách obsiahnutá v korienkoch. To znamená, že po vysadení prostriedku začnú vlasy, resp. chlpi znovu šedivieť, ak som to pochopil správne. Odstraňuje to iba symptomi.
Dalšia vec je tá, že nenapísali, ani neoboznámili v tom ich inštruktážnom videu, že ako často je prípravok potrebné aplikovať, aby došlo k žiadanej chemickej rovnováhe produkcie pigmentu.

Lianaaaaaa

Ahojte
aj ja som sa dlho trapila. Mam 26 a som kompletne sediva. V 13 tich som mala prve sedive vlasy. Ale clovek sa s tym nauci zit. Ked si vlasy zafarbim tak su krasne dlhe- musim to robit kazde 2 tyzdne ale co uz? Za to mam skveleho frajera, skvelu pracu, skvelu rodinu a na pohlad som pekna aj so sedinami aj bez nich :)

petooo

Takze po mesacnom uzivani SediStop ziaden ucinok.. preto neodporucam, kupil som si Reparex pre muzov za 4 E, prekvapila ma dobra cena.. pouzivam ho este iba par dni, dufam, ze zaberie.. mam 22 rokov a po stranach uz dost vela sedivych vlasov.. ubija ma to, zlosti.. ak ste na tom niekto podobne, napiste mi kludne budem rad..

lujzika

ja mám pár šedivých vlasov už o 15tich! takže dont stres, tí čo ste z toho vedla, že sa vám v 40tke robia šediny. aj moja jedna kamoška má od 18tich rokov a hold, nedá sa s tým nič robiť.

gfhjjgvhj

v 43. rokoch si na vetvy,ze mas 2 sedive vlasy?:DD, no to snad nemyslis vazne,kedze v tvojom veku maju niektori ludia sedivu aj celu hlavu

PaloBA22

No ja mám 43 rokov a našiel som si prvé 2 šedivé vlasy a som z toho na vetvy. Celkovo vyzerám na 30 rokov. Mám síce manželku o 12 rokov mladšiu, ale toto je vrchol. Ja nechcem byť starý. Mám z toho depku.

verula

Ja si myslim ,že to je bežné, ak ta to bude trapit aj tak si vlasy zafarbíš. Moja dcera tiež mala už tušim v 22 roku šedivý vlas ,to je aj tým ked sa niekto vela znepokojuje (vraj) alebo ked sa niekto velmi zlakne niečoho.