prosim..surne..vyliecena z chlamydii??

Príspevok v téme: prosim..surne..vyliecena z chlamydii??
kristinwocka

ahojte babenky..mala tu niektora chlamydie?chcem sa nieco opytat.. mnooo nejako som dostala chlamydie..paradoxom je ze priatel ich nema..mala som len mierne zvysenu hladinu..dokonca sa nedalo ani urcit ze ci ich mam alebo nie..tak sme chvilku pockali a nastala bolest podbruska..no a tak bol nasadeny doxyhexal..uz som ho dobrala.. chcela som aby mi zobral krv, no sam tvrdil, ze to nema zmysel, ze po tych atb sa musi dat telicko dokopy a ze keby mi teraz zobral krv, tak to moze este vykazovat klamnu pozitivitu..ze naj je pockat 2-3 mesiace..samozrejme mu doverujem,pretoze je to najuznavanejsi gynekolog na slovensku..ale co teraz mam co robit? to nemam vobec sexovat s priatelom?ja by som ho nechcela tym nakazit..ked to este mam..(o kondome mi nehovorte..nemozeme ho mat)tak sa cem opytat, ci su tu nejake baby, ktore brali na to atb a vyliecilo sa im to..?ked ja sa bojim ze mi to nezmizlo :(

nikola

Ahoj, ja som ich mala tiez pozitivne. Ani po tom nepatram ako som ich chytila. Kazdopadne sa liecis viacerymi ATB po sebe. Ja som pocas liecby sex mala, ani si neviem predstavit sex. abstinovat dlhsiu dobu.
Podla mna sa okolo toho robi zbytocne halo. Chlamydie tu vzdy boli a budu.

kristinwocka

nikki..samozrejme ze vsetky tie zasady ako nemasturbovanie a tak som dodrziavala..vobec sme sa s priatelom nemilovali..aj on bral atb, aj ked mu vysiel test neg... no ja nemozem mat kondom..velmi mi vadi..no nakazit ho necem..asi mi nezostava nic ine, ako mat pri milovani kondom, kym nebudu testy neg..ze?8((

nikki

Ahoj, ja som mala hlavu "plnu" chlamydii posledne dva tyzdne,lebo som sa bala ze ich mozem mat, mala som nejake priznaky, takze som o tom dost vela precitala.Vies ake to je ked sa niecoho bojis. Podla mna ma tvoj lekar pravdu a asi vie co robi. Podla toho co som citala sa prve testy robia tri tyzdne po dobrati antibiotik a po urcitej dobe znova.Nemala by si medzi tym mat,lebo je riziko, ze nakazis partnera a potom sa budete navzajom znova a znova nakazovat.Radsej vydrz a mas to za sebou.Verim ti, ze to musi byt hrozne tazke.Dufam,ze ja to nemam.Pozor-nemala by si ani masturbovat.