Mam liek na lepsiu vydrz pri sexe..pomohlo mi to..pozri

sano29

Jo performa je dobry. Mne ho tu asi pred pol rokom poradila nejaka dobra dusa za co jej budem navzdy vdacny :-))) A tiez je pravda ze si na to casom zvikne a potom to nebude treba a okrem toho je to aj dost draha vecicka v porovnani s inymi :-((. A este jedna taka rada: tiez uz asi pol roka beriem Macu. Da sa to kupit v sexsopoch. Taky prirodny stimulant + zacni sportovat, prestan pit ako duda a fajcit :-)) No a ak to mam cele zhodnotit tak z 1-2 minut vydrze sa po zmene zivotneho stylu a vdaka tym pomockam stala v priemere hodinka :-))

tomajdo22

potmehut...chcel by som ta vidiet keby mas sex 2x do mesiaca......co by si potom vravel frajer....ci by si vydrzal viac ako 2 minuty

potmehut

2 minuty a s gumou? Chuda priatelka :P
Ja kebyze mam gumu tak mi to trva hodinu a pol. My mame sex bez gumy, vydrz sa da trenovat masturbaciou a hlavne mozgom. Ja si to riadim ako chcem. Ked sa chcem spravit tak sa spravim ked nie tak vydrzim kolko chcem. Vsetko je psych. Snad mi da niekto za pravdu. Nechapem ako moze niekto povedat ze ja vydrzim tolko a tolko:-X

huhuh

tak to sa cudujem teda. Ja som skusal tieto a prave naopak to na mna fungovalo, bol som hotovy rychlejsie ako obycajne. A naopak Durex Arouser s tym mam vydrz ovela vyssiu. Cudne teda

tomajdo22

Myslim ze hej...ja nemam sexualny problem,teda aspon si to nemyslim,ide len o to ,ze s priatelkou byvam malo a sex mame tiez menej...a je logicke ked som nazhaveny po dlhej dobe ze vydrzim max.3 minuty..teraz aj 20....vyskusal som to 2 x a oba razy som vydrzal dlho....este dam jednu krabicku a potom prejdem na normalne kondomy.....niekde som to cital.ze clovek si zvikne vdaka nim..a potom to uz bude v pohode aj bez nich:)

Summer_

Lebo priatel mi hovoril, ze jeho kamos to skusil a ze to nevydrzal, ze mu to bolo moc neprijemne.. ale ked to teba nestipe, tak je to super.. ozaj, myslis ze ked sa tak "vytrenujes" vydrzis potom dlhsie aj bez toho?