Vecerny neklud

Príspevok v téme: Vecerny neklud
Macka

Ahojte mamicky a tatovia.
Z narodenim druheho dietat som si myslela ako skusena mamina ze vsetko poznam vseto viem. Ale ako to uz byva moj druhy syn ma z tohto omylu dos rychlo vyviedol. Od malinkateho malicka mame vecer problem. Je nekludny placlivy nie a nie zaspat. Od 18 bojujeme vydim na nom ze je ospaly ale nieco u brani zaspat. Najprv sme si mysleli ze sa to po prvych troch mesiacoc strati ale nie. Ma kazdy den rovnaky rytmus pri zaspavani. Kupanie jedlo spanok. Neviem kde robime chybu. Poradte prosim.

kat

ahojte rodicovci
mam 18 mesacneho syna ktory nedokaze prespat hodinu v kuse bez prsnika v ustach!Vyskusala som uz vsetko mozne,nic nepomaha.Dnes som sa zatala a povedala dost,no po hodine srdcervuceho neutisitelneho placu som rezignovala.Neviem ako prestat dufam ze sa mi podari prestat s kojenim skor ako bude mat 18 rokov!Som vycerpana a stale podrazdena.poradi niekto?

levička

Renča a nejdu malej náhodou zúbky a z toho je nekľudná. Skús si zohnať homeopatické guličky na ukľudnenie pri zúbkoch OSANIT. Ja som to mala z Rakúska. Vynikajúce. Teda aspoň pri mojej dcére to zaberalo.

Macka, skús ho kúpať už o tej šiestej, ak bude kľudný daj mu hneď na jesť, ak nie, tak až tesne pred spaním.

Macka

Ahoj Renca hovori sa ze ak kojis a chces aby tvoje dieta prespalo celu noc tak sa mas odstahovat s izby a nechat to na manzelovi. Ten nech zvoli taktiku mrtveho chrusta a nevsima si ju zaciatky su tazke ale vecsinou sa to podda. Napis ako si dopadla pa

Renča

Ahojte mamičky.Tiež mam problem s 10mes.dcerou.Do siedmeho mes.spinkala dobre(2x vsatala papať-stale kojím),ale odvtedy každú noc po jednej hod.vyvádza a nie ju ukludniť.Čo sa mohlo zmeniť?Som zúfalá a vyčerpaná.Poradťe prosím.Lekar vraví že potrebuje málo spánku,ale 4-5hod. nočného spania je smiešne a cez deň takťiež 2 hod.spinká.

Macka

Ivka maly sa velmi rad kupe ked vidi ze ide do vodi viditelne sa tesi. Aj sa smeje po kupani je vpohode ale uz pri papani kojime ho chyta neklud. No a ked ho ideme uspat tak hotova sodoma gomora.Aj sme ho nechali v postelke ze mu mozno nerobi dobra to natriasanie. Ale nie on len plece a place. Tak som ho pozorovala cely den pri zaspavani a zistila som ze ako sa blizime k veceru je stale tazsie ho uspat. V noci sa zobudza len raz na papanie a spi cca do7.00.

Ivka1

Macka a kedy ho kúpete ? Neplače keď
ho vyberiete z vody ? Lebo ten náš spustil vždy poriadný rev.Ja som ho
rýchlo dávala do poriadku /olejčeky,mastičky atď./a manžel chystal papať ale keď sa napapal,
spal cca 3 hod.a celú noc buntošil. Keď
sme mu prehodili kúpanie /bola to zaberačka,lebo manžel bol v práci/už bolo dobre .Chcem sa ešte spýtať a po tom keď ho okúpete a napapá sa už je dobre ?

Macka

Ahoj Ivka mozno som sa zle vyjadrila ale po kupani je to vpohode. To iba pred nim je problem asi 3hod.Ten cas kym sa k tomu kupaniu dostaneme.

Ivka 1

Macka.My sme mali podobný problém so
synom.Možno mu nerobí dobre večerné
kúpanie.My sme začali kúpať doobeda,večer bol bezproblémový. Vyskúšaj a prípadne sa ozvi.