Detska astma

Príspevok v téme: Detska astma
cilanova

Detska astma.
Prosim poradte uz som zufala. mam 5 rocnu dceru.ktora ke od narodenia silny alergik na pel,srst zo zvierat, roztoce,travy.od narodenia brala nejake lieky fenistil.zaditen.alerid xyzal ale len dithiaden jej zabera ako antihistaminukum k tomu beria seretide 125 spray,singular na vecer a aj napriek tomu stale kasle, niekedy kazdych 5 minut.ako prva pomoc som jej dala aj ventolin comozem este robit? Som z toho hotova

janíča

nemala ešte atrovent spray,nam pomáhal. vieš,niekedy ani lekári nevedia,čo s tým.je to hrozné ale mamky toho občas zistia viac,ako lekár. opýtam sa ťa:vieš o krížení alergii...potraviny a tak

cilanova

mam pocit ze na dithiadene je zavisla .ona nie je typ co ju to uspava ale aj tak
na sa obvodacka je dobra ale ked som jej volala v piatok vecer tak mi povedala ze take dieta ako moje nema. ze jed je na sprejoch nema co kaslat.

janíča

syn ma teraz 11,hlavne nestresuj pred dcerou,to može byť to najhoršie,čo sa da. daj jej do izby na nejakej platničke variť vodu so soľou,alebo ju nechaj poriadne rozvariť a potom jej to daj do izby,ked vyvetráš. odparovana voda jej urobí dobre,uľaví sa jej

janíča

zmeň jej alergologa. ak takto trpí stále,nenašli jej vhodnú liečbu,ak je to len teraz je to suchým vzduchom,ked sa kúri. ja mam alergiu od 11,moj syn od pol roka a stále berie nejaké lieky. možno si pomyslíš že nie som normalna,ale asi 2-3 roky si liečbu udáva sam. samozrejme že chodíme ku doktorke ,ale ked aj predpiše lieky,povie na čo sú a on sam si určuje či ich bere a kedy-je na tom oveľa lepšie.nepcha sa nimi ked mu je lepšie a postupne sa mu znižili aj davky. vpodstate som si liečbu riešila aj ja už možno od 13 rokov. viem že tvoje dieťa je na to ešte malé,ale o 3-4 roky ju nechaj,ona už bude vedieť kedy čo potrebuje,hlavne ked to ma od malička