nic ma nenahneva ani nepotesi

Príspevok v téme: nic ma nenahneva ani nepotesi
oktava

Mali ste niekedy v puberte(mam 15 rokov) pocit, ze vam je vsetko jedno? Mna nic nepotesi, ale ani nerozhadze. Citim sa ako zombie. Uz takto zijem asi 4 roky a vobec tomu nerozumiem. Jednoducho ma jedneho dna vsetko prestalo bavit, zaujimat a tesit. Aby som sa necitila tak zbytocna a myslela som si, ze zacnem pomahat ze to mozno pomoze a zacala som chodit do utulku. Vencim psikov uz niekolko rokov. Ale vobec ma to netesi. NEdava mi to zmysel ako vsetko ostatne. Jednoducho som taka ziva mrtvolka a neviem co s tym mam robit, ci to prejde a tak. Stalo sa to uz niekomu? Sibe mi?

oktava

tragedy: no potesi ma to, ale velmi malo. Ja som uplne ina ako ostatni. Moj otec je alkoholik. Vzdy ked k nemu pridem(rodicia su rozvedeni) je opity. Idem domov, ale nic necitim. Je mi to luto, ale nenahneva ma to. Uz som Asi 5 rokov vobec neplakala. Nikdy v zivote som v zurivosti neurobila nejaku hlupost, lebo sa neviem nazurit. Netusim aky pocit je ked sa clovek neovlada. Vzdy si myslim, ze su vo mne 2 osoby. A jedna druhu stale kontroluje. Nie je to zvlastne?

fialocka

Nemusis sa hned odstahovat, to ta stastnejsou nespravi... mozno si len zapadla do stereotypu. Tragedy s tou kamaratkou- uplne suhlasim

tragedy

no zaklad je nebyt pesimista:) to sa lahko hovori, ja viem...ale ver tomu, ze ludia maju obrovske problemy s ktorymi bojuju kazdy den a predsa sa nezabudli tesit a zivot im dava zmysel:)
a nejaka nova aktivita by ti len pomohla, ale nesmies ju hned zavrhnut zo slovami, ze ani ona ta urcite nenaplni...aspon to skus a mozno sa v tom najdes:)
a o priatelovi si uvazovala?:) mna napriklad moj priatel robi stastnou aj ked uz mam po krk vsetkeho na tomto svete..:)

oktava

ved to, mne momentalne nic nedava zmysel. Zmena prostredia, to ma napadlo. Najradsej by som sa odstahovala, ale to musi pockat este dost dlho. Len mam pocit, ze sa tym nic nezmeni.

tragedy

najdi si dobru kamaratku alebo kamarata s ktorym by si mohla travit viac casu, rano si zacvic, doda ti to energiu na cely den:) zapni si hudbicku ktoru mas rada a mysli na to ze mas pred sebou novy, krasny den a je len na tebe ako ho vyuzijes...si mladucka, uzivaj si to:) najkrajsie roky zivota....:) tes sa z malickosti, aspon to skus...
a ani tie psiky ti nerobia radost??...ved to je skvele ze im takto pomahas:) naozaj je to od teba velmi pekne...

fialocka

jej to je pekne, ze chodis s tymi psikmi... asi to bude vekom, hlavne mysli pozitivne, urcite existuje aspon jedna vec, ktora ti robi radost, skus porozmyslat. Mozno je cas zacat s niecim novym, nejaka nova zaluba, stretnut novych ludi, zmenit prostredie v ktorom si stale.. hm? :)