ako pribrať

Príspevok v téme: ako pribrať
vierka_44

Mám 20 rokov 168 centimetrov a 48kg. Snažim sa pribrať už niekoľko rokov, ale bez výsledku.Jem vela,ale nepomáha to skôr schudnem ako priberiem. Cez týždeň som na internáte a keď prídem na víkend domov hneď my všetci hovoria, že som schudla a pritom sa dosť napchávam.Je pravda že sa stravujem dosť nepravidelne lebo v škole občas nestíham zjesť ani desiatu ale večer si to potom vynahradím veľkými dávkami jedla a sladkého.Prosím poraďte mi ako pribrať.

majka.s

mila vierka_44, odporucala by som ti, aby si prestala stresovat. myslim, ze so skolou je spojene velke mnozstvo stresu. no a ludia, ktori su v strese, tak chudnu (aj ked niektori len priberaju). ja by som potrebovala schudnut prave.

chlapp

B12 je myslilm jeden vitamin zo skupiny vitaminov B. Je vo vode rozpustny (zo skoly si pametam ze v tukoch su rozpustne DEKA...). Ak chces pribrat, prestuduj stranky venujuce sa posilovaniu. Teda podla toho ci chces pribrat viac tuku alebo svalovej hmoty. Ak staci tuk, tak odporucam jest vecer pred spanim syte jedla kolko vladzes, ako vianocka s kakaom, cestoviny, oblozene chleby a podobne. Ak chces svaly, preorientuj sa na kreatin, bielkoviny (mliecne vyrobky, vajecne bielka, strukoviny,) a zacni sa venovat posilovaniu, aby si nutil svalove vlakna hrubnut. Ovsem ak prestanes posilovat a prijmat bielkoviny, efekt sa strati...

bublifuk

ak chces pribrat ides na to dobre ja som mala 48 a 170 tri mesiace som cez prazdniny makala s tym ze som kazdy den zjedla o polnoci niekedy aj neskor celu pizzu alebo hromadu cestovin kedze som robila v talianskej restike a ked som sa vratila mala som 56 a dovtedy tiez nie a nie pribrat. len pekne tlac a neulievaj sa

petler

Ja mám 18 rokov, meriam 180 cm amoja váha je 64 kg. Nie je to najhoršie, no pri pohľade na mňa je vidno, že som príliš "tenký". Už som rozmýšľal, že mám v tele nejakého parazita (napr.pásovnicu), pretože jem dosť veľa a priberám až príliž pomaly, skoro vôbec. Čo je to za liek tá B12? Nemá vedľajšie účinky? Počul som raz, že lieky na priberanie na svaloch a kilogramoch majú vedľajšie účinky, napr.zmenšovanie počtu spermií. Riskovať totiž impotenciu kvôli stavbe tela nechcem...ďakujem za odpoveď.

rado.br

Caute som 15 rokov stary a mam 187 cm a vazim 64 kg.Hrajem aktivne hokej.Snazim sa jest co najviac a aj casto ale nic nezabera.Prosim poradte my ako co najrychlejsie pribrat. ...Za odpoved vopred Dakujem.

bruno31

Caute som 15 rokov stary hrajem aktivne hokej.Pri svojej vyske vazim 64 kg.Poradte mz ako rzchlo pribrat.Nejaky denny stravovaci plan alebo nieco take. ...Dakujem

gf

hmm chalani ja som mal tiez taky problem , mal som 13 rokou merial som 152 cm vazil som 41.Raz som sa to rozhodol riesit a isiel som za svolou sestrickou , povedal som jej aky mam problem ona si ma prezrela a predpisala mi B12 tu sa take iniekcie ktore som si chodieval kazdy 3 den rano pichat . A teraz mam 15 meriam 172 cm a vazim 59 kg je to super pocit, ze som z toho vonku . Chalani odporucam B12 a pocase sa to vyriesi.

vrana

Ahoj, ja mam o trosku viac rokov, ale vyska ako ty a vaha 50 kg tiez sa mi tazko pribera. Skor schudnem ;) V tomto si mozme podat ruky. Pribrala som, ked som jedla vela chleba, a sama som sa o seba starala,to som bola mimo domova, ale doma som zase schudla. Takze ti asi neporadim, ale som rada, ze nie som sama...