gynekolog v okoli malaciek

Príspevok v téme: gynekolog v okoli malaciek
7uzka

dobry den chcela by som spytat ci mi neviete poradit nejakeho gynekologa v okoli malaciek chodim teraz k Dr.Halidikovi do Moravskeho sv. janu ale nerobil mi zatial ziadne vysetrenia co sa mi zda divne a chcem si dat aj predpisat antikoncepsiu tak chcem nejakeho lepsieho najst nevie mi poradit mozete mi aj vy povedat co si myslite o Dr.Hladikovi za odpoved vopred dakujem

kikulka

nemyslíš doktora Havlíka???nič extra som o ňom nepočula---ja chodím do malaciek k Miznerovi,veľmi starostlivý lekár,robí všetky vyšetrenia,ešte aj upozorňuje,kedy mám prísť na preventivku,objednáva na čas a aj berie v objednaný čas a aj ma operoval a môžem o ňom len v najlepšom hovoriť...k Frušovi som chodila pred pár rokmi,ale s ním som taká spokojná nebola....Mizner ja na Jánošíkovej 23,keď budeš chcieť,dám ti kontakt...papa

teta erika

Ahoj 7uzka. Ja som presla k Dr. Frusovi - je to pri Gajdarovi (poziarnej zbrojnici). Som s nim velmi spokojna. V nemocnici su dvaja ale povedali mi, ze maju vela pacientov a neberu nove. A este je jeden na juhu ale ten je vraj dost stary.... tak sa rozhodni.