Opuch líca a oka

Dr Max

Pohár čistej vody. 2 male lyzice soli. Premiesat. Napit sa aspon pol pohara. ( je to neprijemne ale ucinne) dat si to na bolave miesto. Min. 30 sekund. Potom to vyplut a na bolave dasno natriet detsku pastu. Zmierni to opuch. A ked to budete opakovat tak zmizne.

Zverec

Viem, že táto téma už nie je aktuálna, ale pre tých čo ešte hľadajú radu môžem povedať len to, že každá bolesť zuba by mala byť liečená čo najskôr. Zub je jedno z najcitlivejších miest na tele hlavne kvôli tomu, že ak sa kaz dostane hlboko, zasiahne vašu sánkovú kosť, čo môže mať veľmi zlé následky. Jeden z tých zlých je aj to, že sa zápal v sánke tak rožšíri, že vám ju budú musieť vyoperovať. Takže šup šup k zubárovi :) radšej zniesť tú malú bolesť z vŕtania ako niesť ťažké následky :)

Salmonella1

čo sú to "niake lieki"? buď konkrétny. fotku toho opuchu nemôžeš vložiť? teoreticky by to mohla byť i alergia, ťažko povedať.

liliom

Dobry den mozem sa opitat pre 3dnami mi najprv opuchli usta potom lice a teraz uz aj oko.Boli sme uz o 3 lekaroch ale nikto nevie co to je neboli ma zub len dasno a kaz nemam .Dali mi niake lieki nepomachaju

Lea1236

Ahojte. V july som bola u zubara a vrtal mi zub ktory ma bolel nechal mi ho otvoreny :( A teraz ma znova boli a napuchlo mi aj lice :( Moze to byt prievan? Mám 16 a chodim do skoly zajtra je sviatok a v utorok nechcem vymeskat prvy den :( Nakolko sa mi z neho odlomilo stale ma boli mám zajsť radšej k zubárovi?dakujem

lakos

Ahoj. Pred dvoma dňami mi zničoho nič opuchlo líce zuby ma nebolia ani jasno nádchu nemám. Nechápem prečo. Deň pred opuchom som sa bycikloval mozem to mať prievan? Ak tak co mam robiť mam ísť lekárovi ? ĎAKUJEM za odpoveď.

ewka 26

dobry den chcem sa opytat na tu sol ako si ju mam dat nahriat do vody alebo ako nechapem tomu, ja uz mam opuch 2dni a nic mi nezabera...

monka3675

Včera v praci my opuchlo prave lice.zub ma neboli lebo je vytiahnuty.tabletky zaberu na 2hodiny,a potom uz nic.na dotyk to troska boli.

sharonka

ja mam tiez uz druhy den opuchnute lico a zuby ani usi ma nebolia lekari nevedia od coho by to mohlo byt a dali mi na to nejake antibiotika ktore mi vobec nepomahaju