mam problem zaspat pri svojom priatelovi, neviem preco

Príspevok v téme: mam problem zaspat pri svojom priatelovi, neviem preco
kamilka

Mam mensi probem so spankom. Mam problem zaspat pri svojom partnerovi. Nezalezi na tom, ci bol predtym sex alebo sme isli spat bez neho, ci sme v objati alebo lezime len tak. Pritom, ked som sama, zaspim hned. Aj ked som napriklad na vylete a byvam spolu s kamaratkou, nemam problem. Zaspim zvycajne az v polovici toho, ked som uz mala spat, niekedy dokonca az nadranom. Potom ma uz len zobudi budik a ja si hovorim, preco sa mi chce spat prave teraz, potom v praci zvycajne myslim len na spanok. Poriadne sa vyspim, az ked som opat sama doma. Preco pri nom nemozem zaspat, ako sa to da vyriesit a co budem robit, ak by mi navrhol spolocne byvanie? Dakujem.

Renata123

Nemyslim že by to bolo postelou. Mame velku manželsku postel, nova madrac izbu pred spanim vzdy vyvetram obliečky čiste. Skor mam pocit že ide o duchovnu rovinu. V juny sa budeme brat- v kostole, som pokrstena a teraz si robim sväte prijimanie, nemôze to voľajako súvisieť stým že predmanželské spolužitie je hriech. Možno mi úplne šibe, ale naozaj si to neviem vysvetliť, keby že som trpela nespavosťou všeobecne, ale ja nemôžem zaspať len vedľa neho, niečo mi na ňom vadí, ale neviem popísať čo to je.

oktobrova

Myslim si, ze to suvisi s vyzarovanim energie toho druheho, niekto tu uz nieco take naznacil, jeho biopole ci co to je je proste nejake velke alebo tak.
Ja sa tiez vyspim inak s nim a inak bez neho, niekedy by som najradsej spala na nom, tesne pri nom je tiez nejaky druh energie, nie je to vraj zdrave, z hladiska energie, tak spat.
Ked zistite viac, tak napiste.

Bubliii

A taká drobnosť ako rozmery postele? Ke´d ste dvaja na sebe natisnutí, tak jasne, že sa poriadne nevyspíte. Človek sa potí, pohyby druhého ho rušia a pod. S bývaním by som si hlavu nerobila. Na manželskej posteli má každý svoje miesto a keď je chuť na túlenie, tak sa potisneme k sebe. Ale na svoj priestor som háklivá, už by som nevydržala spolu na jednej posteli ako za intrákových čias. Ale vtedy sme nemali moc na výber :D

Renata 123

Mám ten istý problém, neviem zaspať vedľa priateľa. Akonáhle odide do vedľajšej izby zaspím okamžite. Bývame spolu už tri roky, dva a pol roka fungovalo všetko normálne až teraz toto. Včera som si zohnala od kamarátky tabletku na spanie diazepam,ľahla som si vedľa neho a nič. Do tretej do rána som bola hore. Potom som odišla do vedľajšej izby a zaspala som za 5 minút. Nechápem to? Nikdy predtým sa mi to nestalo. Akoby z neho išiel neklud a nepokoj akési zlé sily alebo čo.

nata

mam podobny problem - so svojim priatelom sa mi super spavalo, objali sme sa a zaspali ako zabiti. potom, ked som otehotnela, tak ma odmietal, dokonca ma raz z postele zhodil, ze aby som sa k nemu netulila, ze si nezela moju pritomnost - no boli to tazke casy, taraz uz mame deti velke, nie ze by som mu neodpustila, ako sa ku mne kedysi spraval, ale taky mam silny blok,ze nemozem od tych cias pri nom spavat. Spavam v inej izbe, obcas, ked ma uprosi, aby som pri nom v noci spala, tak len lezim pri nom s otvorenymi ocami a cakam, kym zaspi, potom potichu odidem sa vyspat do druhej izby

ksl

podľa mňa to má súvis hlavne s tebou a nejakým tvojim vnútorným problémom ohľadom vzťahov.Nemusí to byť hneď kvôli nemu a vzťahu s ním,ale je naozaj zvláštne,že keď si sama,tak spíš ok.Napr, nemáš niečo z minulosti,nejakú väzbu na niekoho,hoci aj mamu,otca niekto kto ti ublížil,zranil,podviedol alebo umrel a opustil ťa a pod. a ty si bola v tom čase zraniteľná a nemohla si s tým nič urobiť? Mne to príde,že podvedomie ťa núti bdieť,lebo sa bojí zaspať,aby si nestratila kontrolu nad niečím... Keď spíš sama,tak podvedomie je kľudné

colbert

Aj ja mavam niekedy podobny problem,ze nemozem dobre spat pri uz manzelovi.On hajuska ako babätko :-) ale strhava sa zo spanku a kope nohami a niekedy hybe aj rukami.nic prijemne ked konecne zaspim a zobudim sa na to,ze mi "svacne" po ksichte :-)alebo kopne :-))))a to najlepsie je na druhy den ked sa ma opyta: "laska co sa ti stalo,si zle spala?" :-))))

mlop

No musi to mat nejaky dovod preco sa ti neda pri nom zaspat.Ake mas pocity a na co myslis ked pri nom lezis a nespis?

mimkaa

podla mna si len potrebujes zvyknut na druheho cloveka vedla teba a este ked ho lubis,tak si ho chces vychutnat,neboj to prejde

andy

To určite nie je problém. Pokiaľ nechrápe, alebo nejako inak ťa nevyrušuje. Len si proste podvedome vychutnávaš tú noc s ním a nechceš nič prespať. Neboj nič, keď budete spolu bývať, aj to príde. A ak máš problémy v práci, tak prespávaj u neho vtedy, keď máte voľno