Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

dobry gynekolog - odstránenie polypov, cýst, laparoskopia

Príspevok v téme: dobry gynekolog - odstránenie polypov, cýst, laparoskopia
lucycek

ahojte,
chcela by som poprosiť o radu - poznáte v bratislave dobrého, ae fakt dobrého gynekológa?
už pol roka mám problémy. robia sa mi cysty a samovoľne praskajú.
raz mi povedal doktor, že sú to cysty, potom, že nejaký zvláštny útvar, potom polyp, potom nádor...
chcela by som zmenit gynekologa. chodim do gpn k demeckovi. som s nim absolutne nespokojna. bezne veci a problemy riesi ok. ale ked sa vyskytne vaznejsi problem, tak sa distancuje a kasle na to a neriesi. jedine kyvne hlavou povie hm... a stale si ma vola na pozorovanie uz pol roka. pritom odpadavam od bolesti, robia sa mi cysty. potom mi povedal, ze je to nador... no katastrofa... momentalne to riesim cez Prahu. lebo tu je to strasne. ale predsa, je to hrozne daleko a rada by som si nasla nejakeho dobreho gynekologa alebo gynekologicku. chcem raz aj otehotniet, a ked sa zacnem pytat demecka na tuto temu, tak absolutne nereaguje a neodpoveda. klasicke hm...
chcela by som ist do prosanus k Dr. Durinovej. neviete mi poradit, ci ano? aka je? vie riesit aj problematicke veci? pripadne ak nie, tak kto?

dakujem

lucycek

ahojte, laparoskopiu som odložila. mala som tam ísť teraz v januári.
vyskúšala som tradičnú čínsku medicínu. mám liečbu nasadenú na cca tri mesiace. tak pevne verím, že mi to pomôže.
myslím, že to bude spojené aj s tou akupunktúrou.
uvidíme.
ďakujem za radu na gynekológa dr. divekého.
predsa len nemá význam hneď ísť na laparoskopiu. čo mi to pomôže, keď sa mi to spraví o mesiac inde. je to hlúposť!

andrea shandil

viem ze moj gyn je velmi dobry na taketo veci vola sa dr.diveky...ja fakt super,sidli na americkom namesti...andrea

lucycek

o tom jode som uz pocula - zacala som ho uzovat vo stvrtok.
a enzymi ake? napr. wobenzym alebo existuje nieco lepsie?
a prosim nepoznate nejakeho dobre gynekologa/gynekologicku v BA? vdaka

RNG

co tak odstranit cysty a ich tvorenie enzymatickym cistenim a jodom.
Predsa je nepredstavitelne kazdu chvilu ich vyrezavat!
Alebo to je dnes norma, ze treba vsetko rezat miesto vyliecenia a predidenia?