milujem ho

Príspevok v téme: milujem ho
cicuska

so svojim priatelom chodim uz vyse roka.a velmi sa lubime.on ma 18 a obaja sme este panici.chcela by som sa s nim milovat,lenze ma dost sere ten moj vek a pocit ze obaja sme este neskuseni,mi dava este vacsi strach ze to bude paradne trapne.nemam este radsej pockat? len chudaka chalana lutujem :D taky je nadrzany :D

b

zlatinko,dakujem za velmi mily listocek :) no pravdu povediac mozno si ma prekukla :) je tu mozno viac dovodov preco by som to chcela odlozit.tak ale to su take,co pozna kazdy-vek,tehotenstvo,mama a tak...volakedy som mala z toho strach ze ma opusti akonahle sa s nim vyspim,lebo mma neskutocne vela takych kamosiek.no viem ze ma neskutocne lubi a vravel-mne je jedno kedy to budeme robit,hlavne ze to bude s tebou.zalezi na tebe,kedy budes pripravena :) takze za toto mu fakt velmi dakujem :) a ty si na tom ako? sorry,ze som zvedava :)

sjella

paci sa mi tvoj pristup:) To, ze ste neskuseni, je uplne v poriadku.. Budete sa ucit spolu. Trapne to nebude, neboj.. ked sa lubite ako hovoris, bude to pekne..Ale, necakaj , ze sa pohnu nebesa, zacnu padat hviezdy, zem sa zachveje.. :) Tvoj chalan mi je sympaticky ze caka :)Je zjavne ze sa lubite a tak sa neboj. :-) Ak myslis, ze uz je ten cas, tak sa neboj a veselo zacnite s milovanim. Bude to fajn.. A odkladat to len pre strach, ze to bude trapne.. to nie je argument. :)Ak by sa to malo odlozit tak preto, ze nie si este ready :) si si ista, ze to mozno chces odlozit len preto, ze sa bojis, ze to bude "trapne"?