Zlavit poziadavky?

Príspevok v téme: Zlavit poziadavky?
tom

Az prilis casto sa mi stava, ze mam zaujem o nejaku babu, ale v 99% pripadoch ona o mna nie. V reali ma zvacsa slusne odmietnu, cez internet zas najcastejsie neodpisuju :)

Lenze ja nechapem preco, nie som sice 2x krasavec to priznavam, ale zase ani nejak uplne skaredy nie. Nerozumiem, a to zrovna zeny tvrdia, ze im o vzhlad nejde. A pritom "neriesim" tie najvacsie krasavice, ale mne sympaticke zeny (uznavam, su celkom pekne, ale zase nie miss world). Problem ale asi bude v tom, ze zrejme ziadnu z nich nepritahujem.

Lenze co mam robit, to sa mam zacat zaujimat o tie co ma nepritahuju? To by podla mna nebolo spravne a hlavne fer ani pre tie dotycne, keby beriem "taku co ostane"...Na druhu stranu uz mam tej samoty dost. Ved nepotrebujem nejaku superkocku po ktorej sa bude cela ulica obzerat, ale pritazlivost tam byt MUSI, zena musi byt pre mna aspon trochu pekna, bez toho to jednoducho nejde...Alebo sa mylim a mam prehnane poziadavkyt vzhladom na svoj priemerny vzhlad?

technécium

sweet, určite bude mať trému aj ona, 1 stretko tréma istá, ty vole ksl-to by som ani nepovedal že aj žena môže toto tvrdiť-ak nie je náhodou 130kg muž

ksl

Pre mail- zaujímalo by ma koľko máš rokov a koľko úspešných vzťahov s dokonalými chalanmi za sebou... Je to všetko pekné čo si napísala,že od muža očakávaš to a to... Ale väčšina toho, čo tam uvádzaš (aby ťa nemal za slúžku,neponižoval a pod.) nezáleží vôbec od chlapa,ale od toho aká si Ty a aké máš sebavedomie. Dôležitá je hlavne úprimnosť a držať svoje očakávania na uzde

sweet

no ved prave to ze ona sa vobec nebude bat ani nebude nervozna, bo ona uz mala vela takych stretnuti, ale tak ja nie , a ona caka ze bude sranda tak ale ja neviem no ,

kikulka

napísať môže kto chce,čo chce,ako baby tak aj chalani,ale ak si s niekým zoči-voči,tak skôr vycítiš sympatie alebo antipatiu a vieš,či ti ten druhý neklame...to je môj názor,radšej sa zoznamovať s reálnymi ľuďmi...mám kamarátov,čo sa vydávajú za baby na pokeci a náramne sa na tom bavia a taktiež poznám baby,ktoré sa tam vydávajú za niečo,čo nie sú,jedna čo má okolo 80kg napíše,že má 50,že ja štíhla,alebo si vymyslia úplné sprostosti len aby boli zaujímavejšie,takže preto si myslím,že zoznámiť sa s niekým ,,naživo"je rozumnejšie

technécium

pre mail- hej veľmi pekné, všetky ženy po tom túžia, ale kurva vysvetlí mi niekto z čoho sú tie rozvody a podvádzačky, a potom je to naj chuj, a pod a vyspím sa z hocikým len aby som mu urobila zle, a ja si nehľadám normálne baby

mail

JA som zena a netuzim po nicom z toho co si napisal. Ja som zena a od muza ocakavam, ze ma ochrani, ze sa ma zastane vzdy a vsade aj ked so mnou nebude suhlasit, ze ma bude branit pred celym svetom, ze mi zotrie slzy a povie, ze vsetko zas bude ok, ze ma objime ked mi bude smutno, ze ma rozosmeje, vypocuje, nebude ma ponizovat svojim spravanim ku mne, nebude ma ponizovat porovnavanim s inymi zenami, nebude ma ponizovat svojou neverou, nebude si ma zamienat so sluzkou ale bude ma brat ako seberovnu, bude si vazit moj nazor, nebude ma mat iba na sex, upratovanie ale aj ako partnera na rozhovor. Laska sa sklada z malickosti, mimochodom partnerstvo..uz v nazve toho slova partner je zakodovana vyrovnanost. Mne osobne sa vyslovene hnusia muzi s nazorom ako ma kvakinko ale ty technecium. Ale mozno to nejaku zenu unesie..
tom- uz som ti napisala. Viac nemam co k tejto teme.

technécium

bav sa s ňou o tom čo ti práve napadne- veď ona má taký istý strach, pre mail- prečo by boli moje uvažovacie názory chybné, však je to všetko pravda, a túžia presne po tom čo muži a to je mať sa lepšie, ako iný, a "rásť" na úkor druhých - pud sebazáchovy a ten je dokonca aj pred sexuálnym-takže sa všetko netočí len okolo sexu

mail

O com sa s nou mas bavit?? A o com si s nou pises uz tak strasnee dlho?? Detto Hlavne sa spravaj slusne, zeny absolutne netuzia po vulgarnych frajeroch. Otvor dvere, pochval ze dnes vyzera krasne, vsimni si malickosti, pocuvaj ju, ale bud sam sebou, na nic sa nehraj.