Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

Ivka 1

Dievcata a co probiotika? Skusali ste ?
Na bolestivu, nepravidelnu menstruaciu
pomaha pitie caju z alchemiky lekarskej,hluchavky bielej a mysieho chvosta. Na poruchy hormonalnej povahy
zas uzivanie vcelieho pelu.

miriampp

Dobry den.
Mam tiez ten problem.Mam strasne husty a zapachajuci vytok.A neviem co mam robit.Uz som zufala.Prosim poradte mi niekto.Dakujem

hmmmmmm

heh kebyze mam zit na zelenine tak uz skolabujem.som zistila ze mi pomaha ked dodrziavam dostatocny pitny rezim pretoze u mna nie je bohvie aky.potom vsetci caje pijem bez cukru...a inak nic...zvykne to ustupit

mira

Premenštruačným syndromom trpia ženy, ktoré jedávajú dosť masa, vajec, syrov a slaných pečených jedál.
Aspoň 2 týždne pred menses by ste mali jesť len ľahkú zeleninovú stravu, obiné kaše a pod. Masitá strava spolu s jednoduchými cukrami sposobuje tiež prekyselenie telesných tekutín, čo sú vhodné podmienky pre rozvoj mykoz.
Jednoduché cukry sú repný, ovocný, hroznový, mliečny, v mede a pod. Zásadotvorná je zelenina.

akinom007

hmmmmmmmmmmmmmm/ a co s tym robis?
aj ja to mam zaroven s velmi silnym predmenstruacnym syndromom a dost mozne ze je to aj hormonmi lebo mavam nepravidelnu..

hmmmmmm

ha ja som na tom rovnako.presne po ovulacii v strede cyklu sa to zacne a aj s ostatnymi PMS priznakmi.asi mas velku zmenu hormonov lebo mnou to dobre lomcuje pred menzesom.