Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

hmmmmmm

fiha...chystam sa akurat na prehliadku tak mu poviem ze co je vo veci snad mi s tym nieco spravi :) a ked nie tak nanho vytiahnem tento tromf :)

hmmmmmm

sakra a ja mam len 18 neviem co ma caka dalej s tymito hormonmi mojimi ale stale je to horsie a horsie.uplne mi to kazi zivot.obmedzuje ma to.ved mi je tak zle ze sa ani v spolocnosti neviem zabavat a potom vsetci ze co mi je co som taka oduta???a kto by z toho nebol.sa tu pisalo nieco o oreganovom a rozmarinovom caji tak ho vyskusam ja som taka cajikova :)

akinom007

hmmmmmmmmmmmmmmmm/ ja by som vtedy tiez len jedla a jedla jedno cez druhe, mozem si povedat ze nedam si snazim sa ovladnut ale neda sa to:(. nalady mam tiez, som nervoznejsia. strasne ma bolia prisa napr ked idem schodami(mame posch.dom) tak si ich musim drzat:)) brucho sa mi nafukne..
a naposledy ma aj normalne bolela tak co som si ani sadnut nemohla

hmmmmmm

aj ja pijem len vodu maximalne caj ziadne sladene ani nic...ale tak co hormony su hormony..ved ja by som pred menzesom aj vrazdila niekedy uz mi to lezie na nervy vsetko ma skrabe bolia ma prsia cela som vyhadzana vyzrala by som cele tesco..no horor..

akinom007

ivka 1/ probiotika momentalne neberiem len ten CANDIVAC. alechemilkovy caj som pila asi 2 mesiace v kuse denne dve salky ako bolo pisane na krabicke a ziadne zlepsenie.

akinom007

hmmmmmmmmmmmmmmm/ co sa tyka pitneho rezimu ten ja dodrziavam poctivo pijem az moc:) najradsej vodu, mineralky semtam dzusy, sladene vody vobec a caj nesladim ziaden.

akinom007

mira/ mirka tak to moj pripad urcite nie je! ja jem masa minimum, lebo mi moc nechuti ak jem maso raz tyzdenne tak aj to je vela a to tiez lne kuracie alebo morcacie maximalne tak nedelu. vajcia takmer vobec. a zelenina a ovocie to jem denne.