Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

anonym311

Ak môžem poradiť, ja som skúsila probiotikum Nutrolin B...a môžem povedať, že pokiaľ som to užívala pravidelne, tak som mala s mykózou a tomuto podobnými problémami pokoj.

jana71

...na mikozu skuste liečivé vložky Winalite s anionom, majú neuveritelný účinok.Resp.poradím napíš na mail.
Jana

aluska

ja by som vam z vlastnych skusenosti poradila uzivat probiotika (cim viac tych zivych bakterii maju v sebe, tym lepsie)..je to velmi dobra vec aj pri problemoch s travenim, s crevami, posilnuje imunitu, aj na mykozy a vsetky podobne veci
skuste, urcite vam to nemoze uskodit...a este som chcela nieco poradit, ale zabudla som co to bolo :)tak nabuduce:)

trixy

JA BY SOM SA CHCELA PODELIŤ SO SVOJIMI SKUSENOSŤAMI.NAJHORŠIE TO BOLO PRED MENŚTRUACIOU.NIEKEDY SA TO UŽ NEDALO VYDRŽAŤ,PALENIE ,SVRBENIE NO DAČO HROZNE.MNE PORADILA JEDNA PANI JEDNU LIEČBU KDE MI OBJEDNALA ZA NECELICH 40EUR JEDEN OLEJĆEK A MASŤ A V PRIBEHU DVOCH DNI MI TO PREŠLO,POTOM PRED ĎALŠOU MENŠTRUACIOU SOM SI TO NATIERALA ABY SOM PREDIŠLA SVRBENIU.A UŽ VIAC AKO ROK MAM POKOJ.

petra025

baby skuste prasok FitLine-Restorate.odkedy ho pijem,mam svaty pokoj!mozem sa kupat v bazene,jest sladke,brat antibiotika a nedostanem to!a to som mala velmi velky problem s mykozou,30 dni v mesiaci,9 rokov.prasok stoji 20 eur a vydrazi cca 1 mesiac.

petra025

baby skuste prasok FitLine-Restorate.odkedy ho pijem,mam svaty pokoj!mozem sa kupat v bazene,jest sladke,brat antibiotika a nedostanem to!a to som mala velmi velky problem s mykozou,30 dni v mesiaci,9 rokov.prasok stoji 20 eur a vydrazi cca 1 mesiac.

cafky

Ja mam uz pol roka vytrhnute osmicky, ktore mi zapalovali dasna. Dasna mam uz ok, ale mykoza vzdy pride uprostred cyklu. Posvu a jej okolie mam vtedy cervene a hrozne ma to svrbi. A cakat dva tyzdne do menzes len tak sa teda neda. Pri styku ma v nej strasne pali. Vytok mam len slaby - zopar hrudiek. Ja uz tiez neviem co s tym...

lagunasa

budem reagovat na ten vytrhnuty mrtvy zub. pytala som sa na to gynekologa a povedal ze to s tym nema nic spolocne. ze to neni ta mykoza. vraj to ma vplyv na nejaku inu ci nieco ine ale na hrudkovite vytoky a svrbenie nie.