vodovy vytok

Príspevok v téme: vodovy vytok
preco?

dobry den,
pred 2 dnami ked som sa zobudila a postavila citila som taky cudny pocit v nohavickach a ked som presla zopar krokov tak zo mna zacala tiect ako keby voda...ziadny zapach, hrudky..iba priesvitna voda...a dnes som mala soplovity, priesvitno ruzovkasty vytok, nehrudkovy, nezapachajuci...nemam ani ziadne bolesti ani svrbenie alebo palenie...prosim pomozte mi...k lekarovi sa dostanem az o tyzden...

Lucia_

to mam prave teraz aj ja, a je to ze mas narusene prostredie a zacina ti asi daka infekcia. Ja som si supla Maldion, su to take capiky co zavedies do pochvy a prestane to. Ja to mam zvacsa, ked sa kupem a penou, som na to daka hakliva. Tak snad som pomohla.

n..

ahoj nesnivalo sa ti niečo vzrušujúce možno že si bola vlhká.... lebo... si sa vzrušila.. snom:) aa ten soplovitý to si asi prechlada ale neviem chcem sa opýtať aj ostatných aj ja som ho mala taký mierne žltkasty(soplovy).. nič nezapacha nič len taky naťahovaci .. tušim ho ani už nemám to bol jeden den ale chcem sa opýtať sa mi tak ťahal v vaginy.. hm tak dakujem

yossarianka

Kym sa dostanes k lekarovi:nohavicky 2xpreplachat a ziadne avivaze!!Sprchovat s intim mydlom/Femina apod.,ale v kazdom pripade navstiv lekara.Potesim ta:myslim,ze je to normalne.Vela zien prave v obdobi ovulacie pouziva tenulinku vlozku,lebo musi.A este:pozor na stresy.Ukludni sa....vela stastia.

harmonika

newiem, ako napr. ja mavam tiez niekedy taky vytok, ktory zo mna neprijemne tecie a niekedy (ak nemam intimku) presiakne aj nohavice - aaa je taky priesvitnejsi, ale zase urcite nie ako voda, takze ja ti neviem, mozno ini ti poradia... pa