"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

technécium

ja si myslím, že ak žena prestane byť pre muža zaujímavá tak je k tomu len krôčik a šanca je samozrejme aj po nejakých drogách,alkohole-ale to je len chvíľkové

cat

Ahoj, moj otec napr. :)
Viem to, lebo mame dobru komunikaciu v rodine a on by to nikdy nespravil,sam sa aj priznal,ze na ine zeny nemysli,aj sa s nimi nerad bavi, proste nema zaujem... Ma 52 rokov.Zenil sa v 22 rokoch asi..tak si vypocitajte kolko rokov je zenaty :P
Ale takchto pripadov je podla mna malo, ako safranu :/