"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

nice

Zial z vlastnej skusenosti viem , ze muz moze byt neverny aj ked si jeho partner take nieco nevsimne. A zaroven aj po takejto skusenosti verim , ze vernost existuje.

verná

Určite sú takí muži = verní.
Som 28 rokov vydatá a som si istá, že mi je manžel verný, rovnako ako aj ja jemu.
Mám syna 26r. a ten je tiež verný svojmu dievčaťu.

miruliko

Ahojte ja som bol s priatelkou par rokov....ja som ju nikdy nepodviedol a moznosti bolo viac nez dost...aj ked sme mali viac krat krizu tak som to neurobil.....ona ma podviedla mozno aj viac krat....uz spolu niesme....

adriana

Ahojte,ja mám priatea tri roky a osem meisacov,a viem, že mi je verný,jednak mu úplne dôverujem,máme veľmi blízky vzťah,jednak viem o každom jeho kroku,sme spolu skorostále,okrem toho,ked má pracovné strrtnutie,ale aj to si dohaduje v mojej prítomnosti..a tiež hovorí,že som v sexe taká skvelá,že lepšiu by aj tak nenašiel :-))
Proste mi povedal,že mne by to nikdy nespravil,lebo mi nedokáže tak ublížiť,. a ja mu verím...

roßotik

moja stara mama vravievala:
Iba mrtvy muz je verny.

ako sa tak pozeram na zivot okolo --- mala pravdu!

Inak, mas pradvu: je to naivny sen.
Lebo OZAJSTNA laska vie odpustat aj neveru.
Nad tym sa zamysli.

fgf

a mimochodom, keby ste mali na vyber medzi nevedomostou a tym, aby vam niekto povedal, ze vas partner uz raz podviedol, co by ste si vybrali?