TEHOTNA????

Príspevok v téme: TEHOTNA????
colbert

Caute zeny :-) mam jeden problem.Su to skoro dva tyzdne co mi meska menzes.Predtym som ho mala skoro pravidelne.Na konci plodnych dni sme mali s manzelom sex.Povedal,ze mu asi trosku "uslo".Potom sme mali asi dva krat sex,kde nedaval pozor a spravil sa dovnutra.Mohla by som byt tehotna?Nemam ziadne bolesti ani ine problemi,len menzes akosi nechodi.Po akom case pridu nejake symptomi tehotenstva,alebo kedy si mam spravit test?Inak by som bola strasne stastna,keby som cakala babatko :-)Dakujem za rady...

moniqa87

ale tak, ked po babatku tuzite, tak nie je o com debatovat, podla mna by si mohla vyt tehotna, tak si urob test, gratulujem

colbert

filipka,trenovany je dost,ale aj velmi vasnivy :-) a urcite sa este nikdy rychlo neurobil.len sa trosku pozabudol,ze mam este plodne dni :-)

filipka

Tak manzel by sa asi mal potrenovat vo vydrzi, aby sa nevystriekal ako pubertak po par sekundach...Prerusovak praktizujem s manzelom 10 rokov a este v zivote mu "neuslo".

ewitkaaa

ked ti meskaju 2 tyzdne tak si urob testik, ved ho kupis v kazdej lekarni a ak si nedockava aj dnes tak behni do lekarne ktira ma pohotovost a vies to za chvilku, Drzim palceky.