Čo mi je

petaa

chcela by som poradit,mam17 a v poslednom týzdni mi vynechá tep a srdce sa mi tak zvlastne stiahne, tep mam normalny 70, ale neviem ci s tym mam ist k lekarovi, alebo nie poradte prosim....

rada

axa,vyhladaj odbornu pomoc,psychologa,pomoze ti dojst na to,preco to robis.Netrap sa,si este mladucka,vsetko sa da do poriadku.Ty urcite vies,ze to normalne neni.Je to nejaka psychycka porucha.Drzim ti palce!

zdravystyl

denisa :

Ahojcek,A mas vela prace?Pracujes vela?Nie si presilena..Tento sinrom velmi dobre poznam..Ja nato doplacam kazdy den.

Ale zabudam veci preto lebo mam vela prace,

Ahojcek

denisa

Necitim sa v poslednej dobe
dobre mam aj teploty ale take
37,5 celkom v norme mozno je to
chripka hrdlo boli no co ma viac
trapi je moja hlava boli mam pocit
ze mi niaka zila tam praskne citim
ked si tam prilozim ruku citi ju ro
bi cosi ako srdce po behu rychlo pulzuje ci co. A zabudam pred hodinou
mi brat kazal vypnut pc. Ja o tom neve
dela som kim mi to mama nepovedala.
Zabudam veci to je normalne ale po hodine mam len 25.rokov. Co mi je?

siuw8

ahoj axa aj spoluziacka si to robila no kasdy kto to videl co ona roby tak sa snou uz nechcely bavit a chalani sa jej smilay ze ju by uz ziadny chalan nechcel s takymi rukami ze to bude mat dlho a tak si chalana nenajde no potom prestala .a neni to dobre ked si to robys pretoze tym trpi koza a mozes dostat infekciu

zuvacka

Milá Hedviga
Mala by si urýchlene vysadiť HAK a kontaktovať svojhp gyn.čudujem sa že ťa na to neupozornil , pri bratí HAK sa zvyšuje riziko zrazenín a možnosť embolie tak neriskuj a konaj.Držím ti palce