Strata menzesu po ppp

Príspevok v téme: Strata menzesu po ppp
paulina22

pred vyse dvoma rokmi som prekonala anorexiu. porazila som ju, nastastie som sa z nej fakt dostala. lenze.. odvtedy som stratila menzes a on az doteraz neprisiel. bola som aj na sone, vsetko bolo v poriadku. lekarka mi vtedy povedala, ze mam len cakat, ze ono to cochvila pride. a uz je tomu 2 roky a stale nic. chcem sa vas opytat, hlavne tie, ktore s tym mate nejake skusenosti, co dalej? po akom case vam to opat nabehlo? a co by som mala ja preto robit, aby uz konecne prisla? dakujem vsetkym za reakcie.

paulina22

ale ja by som velmi nerada brala HAK. ja by som to rada docielila nejako inak, aby sa vratila. fakt sa to inak neda ako hormonalnou liecbou?
a lyla, ty sa mala tiez takyto problem ako ja?

lyla

ahoj, ta lekarka bola gynekologička? Ja som zašla za gynekológom, zobral mi krv, aby zistil hladinu hormónov, samozrejme prešetril, poslal ma aj na endokrinológiu... Niekomu nabehne cyklus spontánne, ak nie, gynekológ perdpíše hormonálnu liečbu.

rebecca.com

ja som si dala menzes vyvolat injekciou u gynekologa a na to som hned v prvy den menzesu nasadila antikoncepciu,ta ti dalsie menzesy vyvolava a reguluje...