Strata menzesu po ppp

Príspevok v téme: Strata menzesu po ppp
paulina22

pred vyse dvoma rokmi som prekonala anorexiu. porazila som ju, nastastie som sa z nej fakt dostala. lenze.. odvtedy som stratila menzes a on az doteraz neprisiel. bola som aj na sone, vsetko bolo v poriadku. lekarka mi vtedy povedala, ze mam len cakat, ze ono to cochvila pride. a uz je tomu 2 roky a stale nic. chcem sa vas opytat, hlavne tie, ktore s tym mate nejake skusenosti, co dalej? po akom case vam to opat nabehlo? a co by som mala ja preto robit, aby uz konecne prisla? dakujem vsetkym za reakcie.

paulina22

tak dakujem vam za ohlasy a bola by som rada, ak by sem napisala aj nejaka zena, ktora prekonala tiez tuto chorobu, stratila menzes, no potom ho predsa dokazala vratit aj bez gynekologa. som zvedava aj po akom case sa jej to podarilo.

lyla

ahoj paulina, mne nepredpísal HAK, mám veľmi dobrého gynekológa, a keď bolo treba mi predpísal vždy len minimálne množstvo hormónov. Nebola to HAK. A vidíš, niekomu stačí 1 injekcia. Tak či tak, po sviatkoch čo najskôr choď ku gynekológovi, buď k nemu kludne uprimna, povedz aj o svojich pripadných obavách a on ti už poradí. Držím palce!

nelly15

Ja som mala anorexiu aj bulimiu a statila som menzes a teraz sa mi vrátil ale je to hrozné nemám ho napríklad 5 dní a potom ho už saza mám...proste dosť nepravidelný ale teraz som to ani ja nedostala =O

barborka2425

ahoj paulina22
Ja som isla za gynekologom, ten mi predpisal injekciu na vyvolanie menstruacie.Potom mi ju hned v ambulancii pichla sestricka a povedali ze o nejaky cas mam prist na kontrolu. po tej injekcii som naozaj o niekolko dni dostala menstruaciu , neviem presne po kolkych lebo to uz bolo fakt davno. Potom mi ten lekar este predpisal nejake lieky na podporu menstruacie, ale tie som len vybrala z lekarne ale nikdy som ich neuzivala. ale menstruacia bola potom uz v pohode, normalna pravidelna...
takze moja skusenost - mne postacila len ta jedna injekcia...

rebecca.com

ja som schudla z 56 na 46 kil,pri vyske 168,teraz vazim 48,ale silou mocou chcem 46...ale u mna je ta take vrtkave...46,47tam niekde sa pohybujem...a teraz ma napadlo,pi vela cerveneho vina :DDDD to urychluje menzes :))

paulina22

dobre, dakujem. ale predsa len sa este opytam, ci nepoznate nejake lieky alebo nieco co by som mohla brat, aby som nieco v tele doplnila alebo to nejako urychlila, aby coskoro prisla? nic take neexistuje?
a rebecca, mozem sa ta opytat, ze ty si asi kolko schudla, lebo ja viem, ze to dost zavisi aj od straty vahy. a cim viac zhodime, tym tazsie sa nam to vrati:(

rebecca.com

paulinka,inak sa to liecit asi fakt neda..iba cakat....ale mozno by si nemusela brat antikoncepciu,ale daj si prvy menzes vyvolat,to sa robi bezne...a mozno potom ti naskoci aj sam,nemusi brat antikoncepciu...ja som s PPP este neprestala a teraz menstruujem normalne,dokonca som z antikoncepcie pribrala,co ma skoro porazilo,ale vsetci sa tesili tomu...a aj to pribratie mi asi pomohlo dostat dalsi menzes