Slepé črevo

flepko13

Ja mam problemy z apedixom. Asi pred mesiacom ma rozbolel po tom ako som zedol 13 knedli (nie naraz asi na 4x) + rano chleby asi 4. Mam smolu, ze som Hemofilik A a este mam aj protilatku. Zedol som 13 knedli a niesom ziadny tucko mam 13 rokov 31 kg a 152 cm. Existuje daka iná moznost ako operacia daka taka aby bol minimalny zakrok alebo dake bilinky alebo take.

meili

Ist pod noz aj ked nemusis??? No neviem, na tvojom mieste by som nevymyslala. Ako tu uz niekto spominal, nic v nasom tele nie je len tak. A pokial nemas problemy, preventivne si dat nieco vyberat....to si kludne vyber aj zlcnik, ved co ak budes mat nahodou kamene....ehm

crevana

Apendix sice moze mat nejaku malu funkciu v organizme, kedze sa tam nachadza tkanivo, ktore produkuje enzymy...ale tato funkcia je zanedbatelna,kedze slepe crevo nema hrozne vela ludi a ich organizmus sa neprejavuje nejak, ze by im nieco chybalo. Tato cast traviaceho traktu je dolezita hlavne u bylinozravcov, kedze sa tam rozkladaju latky, ktore obsahuje ich potrava.

panika

inak pozor na ceresne..obsahuju nejaku latku, ktora vie (pri vacsej konzumacii ceresni) vyvolat zapal apendixu. Nezartujem

vladuska

co mambit ked ma dlhsiu dobu pobolieva v podbrusku? moze to byt slepe crevo alebo pruh ake su priznaky?zatial nemam ani teplty ani nic podobne!poradte prosim

blska

slepe crievko podla cinskej mediciny vytvara urcite enzymy ktore nevznikaju nikde inde len v nasom slepom crievku a podporuju a dotvaraju nasu imunitu...chichi

misulka2906

slepe crevo na to ze ked jes napriklad slnecnicove semiecka so supkami tak ti to te supky zachytava aspon mne to povedali lekari..ja ho uz nemam...:D...a je to ok tak aj ja si myslim ze na nic