co "znehodnoti" kondom?

Príspevok v téme: co "znehodnoti" kondom?
angelica

mozno je to divna otazka ale tak myslim na svoju buducnost :P neviem ci niekto tu vie povedat ale ako sa da poskodit (nemyslim pretrhnutie) kondom? napr ake nizke alebo vysoke teploty? lebo som citala ze napr ked chlapci nosi kondom v penazenke a maju ju vo vrecku a tak a potom na tom sedia tak tym teplom sa "nici" a lahsie sa pretrhne... je tu niekto taky znalec? :P

zaba

STOP debatam o ANOREKTICKACH,,na to mate predsa ine forum! aa k tvojej otazke by som chcela poznamenat len tolko,ze vagina nie je horuca pec,nie je v nej 100 stupnov,takze sa nemusis bat ze sa ti tam roztopi

kirusha

nestrep kraviny ty chemik.. kazdy predsa vie ako vyzera anorekticka.. nepozeravas telku necitas casopisy knihy alebo co?

technécium

ale ja som vzdelaný len v oblasti chémie, teraz síce viem už niečo aj o anorektičkách, a učím sa ďalej

kirusha

tak ked si chemik - cize vzdelany clovek mohol si poznat rozdiel medzi anorektickami a stihlimy 50 - kilovymi babami

technécium

no ja som chemik, takže to nemusím študovať z netu, a už sme sa predsa dohodli, že to nie sú anorektičky