ako pomoct mame :(

Príspevok v téme: ako pomoct mame :(
nell

ahojte. Moja mamina sa trapi.. neda to najavo, ale viem, ze to co sa stalo, ju boli...Ma rada jedneho muza (niekolko vela rokov) a aj on ju.. Ale chlapec to strasne posral.. Ich cely vztah je strasne komplikovany a nechcem ho tu rozoberat,ale cela pointa je v tom,ze bol neskutocne, az chronicky ziarlivy, povedal vela veci, ktore nemal, strasne moc skreslil minulost, vymyslel take somariny, ktore neboli pravdive a mame ich vycital... Mamina povedala, ze s nim skoncila a zda sa, ze to mysli fakt vazne. neberie mu telefon, neodpoveda na SMS.. teraz sa zavrela do izby a je velmi smutna.. Myslim si, ze by s nim chcela byt, ale neviem, ci si este o sebe mysli, ze to dokaze.. ja by som jej vsak moc moc chcela pomoct.. A mozno aj im.. neviem, ci by nebolo celkom fajn pokecat s dotycnym, ale v tejto situacii si tym fakt nie som ista.. nechcem pokazit veci este viac ako su..strasne sa nanho hnevam, lebo nenavidim, ked vidim, ze niekto z mojich blizkych je smutny a o to viac,ak je to mamina... mam sa do toho rypat, alebo co? ona mu ten telefon nedvihne... :-(

damaxy

Mila nell aj ked ta to velmi trápi,sú to veci tých dvoch dvoch kudí.Oni vedia čo sa stalo a oni to aj cítia ako to je.Sú veci,o ktotých vedia len oni a preto robit akukolvek spojnicu nemusí byt na osoh veci.Skús zajst za mamou a spýtat sa jej či jej môžeš nejako pomôct,nie v riešení problému,ale tak ludsky byt jej oporou,slniečkom.Možno sa napokon rozhodne a povie čo jej tak vadilo,ze dala tomu vztahu červenú.Prajem vám najst opet spokojnost a radost v živote.

nell

No. tak pocuvajte. dnes spolu volali a chlapec sa jej pytal na moje cislo.. ona mu ho nedala.. A neviem.. mozno by som mu mohla poslat sms, ze, nieco v zmysle: ahoj. viem, ze si si pytal moje cislo. Je to vasa vec, ja sa do toho miesat nechcem..tentokrat si to velmi posral...

alti

Tiez si myslim, ze kazdy si ma riesit svoje problemy a velmi vela zalezi na komunikacii, nech vysledok bude akykolvek. Nechaj to na nich dvoch. Ty si rob podla moznosti s maminou vela spolocneho programu - vytiahni ju do kina, do mesta, do lesa, zacvicit si do fitka, rozpravaj sa s nou, ale nemusi to byt o jej probleme, atd. Urcite vam to padne dobre obidvom, ved tak malo sme rodicia + deti spolu.

eva7

Ja si myslim ze daj tomu cas..ano trapi sa, ale je to este cerstve...
Mozno ak je naozaj tak velmi ziarlivy a robil jej zo zivota peklo asi jej bude lepsie samej, alebo s niekym inym.
Vydrz...cas vsetko ukaze.
A ked jej vola? Nech. Mozno si uvedomuje ze ju straca, ale to si mal uvedomit predtym ako ju ponizil ziarlivostou...
Nie nevolaj mu, radsej bud oporou mame a objim ju.
Oni sa stretnu, neboj ale na to musia dojst sami..Je pekne ze im chces pomoct a jedine co mozes urobit ty, je starat sa o nu... jej to ulahcit. Vezmi ju niekam von, nech na to nemysli staale.
pa

Aťa

Nell ziarlivost je nieco, co sa da len tazko kontrolovat.Ak mame jej priatel ublizil ziarlivostou a znova sa daju dokopy, je mozne, ze sa to cele znova zopakuje a mama sa bude znova trapit. Takze zvaz, ci by bolo naozaj dobre, aby svoj vztah nadviazali znova. Mozno by bolo dobre sa s dotycnym porozpravat tak nazaväzne, aby si zistila preco povedal veci, ktore nie su pravda a ako mieni riesit svoju ziarlivost, ktorou ublizuje okoliu. Ved za to nic nedas...