strach z prvého sexu

Príspevok v téme: strach z prvého sexu
hifi

prosim pomozte. s mojim chalanom chodime skoro rok a on to strasne chce robit, ale ja sa strasne bojim ze otehotniem. ked pouzijeme extra safe, aka je pravdepodobnost? ako sa da este riziko znizit? lebo aj ked sme sa len tak "maznali" vzdycky som sa strasne bala ked mi to meskalo, neviem si to predstavit ako na to budem cakat po sexe. aj ja by som to uz cela, ale fakt sa toho tehotenstva nenormalne bojim, mam pred sebou slubnu buducnost, velmi dobre sa ucim a xcem ist na vysku, necem aby som si to koli par chvilkam pokazila... PLEASE HELP!!!

hifi

jayne- jaj dakujem!!! nechcem totiz brat hormonalnu, lebo mi to mozme robit max. raz za dva mesiace, tak je to dost zbytocne. mozes mi o tom PHARMATEXE napisat nieco viac?? velmi pekne dakujem!!!:-))

jayne

jaj dakujem!!! nechcem totiz brat hormonalnu, lebo mi to mozme robit max. raz za dva mesiace, tak je to dost zbytocne. mozes mi o tom PHARMATEXE napisat nieco viac?? velmi pekne dakujem!!!:-))

iv

ja pouzivam koncepciu uz 4 roky (medzi tym asi tristvrte roka prestavka) a je to super. aj ked musis stale do tych tabletiek (ktore vkuse zabudam brat) investovat, nemusis sa nicoho bat. tak ja ti radim tabletky.

jayne

ahoj hifi..ja som na tom podobne..tiez sa bojim otehotnenia ale uz to s nim chcem robit..pred nedavnom som boa u gynekologycky a ta mi miesto hormonalnej antikoncepcie poradila PHARMATEX to sa zavadza ako tampon alebo je aj krem a je to dostupne bez receptu..a vraj patri medzi najspolahlivejsie antikoncepcie.a ked k tomu pouzijete kondom tak sa nemas coho obavat a uzi si to..dufam ze som ti poradila

branik

ahoj hifi, skuste sa o tom vazne porozpravat a skus si dat predpisat antikoncepciu u tvojej lekarky (tabletky a pod.). Ani kondom nie je na 100% bezpecny, moze sa stat vselico. Ale neber to tak, ze ta chcem strasit. Asi ta antikoncepcia je najspolahlivejsia...