Pneumatiky na bruchu

sosa

som po abdominoplastike asi rok, lekar mi odstranil prebytocnu kozu-robili sa mi faldy pri sede a koza mi ovisala po dvoch detoch-cvicenie mi nepomahalo, lebo nebolo co spevnovat ked to neboli svaly-teraz je brusko omnoho krajsie a pevnejsie - mozem len doporucit ULK -primar Guba

poliewoocka

Bude to tvrdy boj ak mas vydrz tak to zvladnes,ak nie,chod na plastiku-tam ti odstrania aj nadbytok koze co mas natiahnute od tuku...Mozno to bude aj efektivnejsie-zalezi od veku

mirco

Selektivne sa chudnut neda. A pneumatika na bruchu sa vypusta na koniec. To ze cvicis tak sa ti tvori svalstvo ale za tukom a to nevidis. Jedine riesenie je bud beh, cyklistika respektivne vsetky kondicne cviky, ale treba vediet aj ako vykonavat tento druh sportu a kedy sa zacina spalovat tuk.

karola

Moja neterka bola na plastike bruška po dvojičkách v Brne.Ale určite sa to robí aj na Slovensku vo väčších mestách.

p.janasova

chcem si dat spravit plastiku ..moze mi niekto poslat neaku ad.dobrej plastickej nemocnici na slov alebo v cachach?

ninaa

simona nesuhlasim s tebov silvinka možno musiš byť trpezlivejšia ak cvičiš a zdravo sa stravuješ tak výsledok uvidíš najskuor tak ta 2 mesiace a s geneti kou to nema nič spoločne tak ti držim palčeky :)