ako to je???,

Príspevok v téme: ako to je???,
uuuups neviem...

nooo mozno som blba ale mali sme s priatelon sex pricom on sa urobil prvy...teda aby som nezabudla pouzivame kondomy a ten kondom sa nam zosmikol teda nie uplne ostal mu na penise len sa posunul tak by som cela vediet ci neviete je mozne ze sa cast z toho ejakulatu dostala do mna??,hmmm...nejak neviem jak

machulka006

tinus: ak mal priatel orgazmus a v kondome boli spermie tehotna mozes byt....dokonca je dost pravdepodobne ze si....skus si kupit test...

tinus

ahoj...chcela by som vediet..s partnerom pouzivame iba kondomi a naopsledy sa nam stalo ze kondom zostal vo mne.Zistili sme to az potom.Jednoducho som ho vytiahla.Ale bojim sa ze som mohla otehotniet...?!

machulka006

uuups: pozri, mozno sa to niekomustalo...resp. mysli si ze sa tostalo takto...ale je to vazne nepravdepodobne...spermie to nedokazu, jednoducho nemaju taku vlastnost....ale pozor treba davat...to urcite... :-)) tie haluze ked ti meska menzes za to nestoja....

uuups

machulka je to vraj mozne co tvrdi čika podla mna je to tiez nepravdepodobne ale vies ako sa to berieme stane sa to niekde niekomu raz a uz je aj to moznostou

machulka006

čika: toje totalna kravina, pretoze spermie na vzduchu nedokazu prezit....just aj keby ta spravil tukov potom co by najskor rukou urobil seba neotehotnela by si

n.n.

Odporucam PPR = prirodzene planovanie rodicovstva a nepotrebujes do seba pchat tabletky ani sa babrat s gumou, kasli na komerciu - staci ti presny teplomer a sledovanie vlastneho tela.

Vid napr.: www.primar.sk

dagmar

uuuups, je nepravdepodobné, aby v tvojom pripade doslo k oplodneniu. Pripadov kedy sa zosuchol kondom je neurekom. Pises, ze kondom nezliezol cely. Nie je dovod na paniku. Pokial tvoj priatel neejakuloval priamo do teba, bez toho aby si bola chranena (HAK), neodporucam uzit Postinor (ten je vhodny ozaj len v tych najkrajnejsich pripadoch). Pokial je to tak ako pises, zostan kludna.