Rodina - jednoznačne NIE

Príspevok v téme: Rodina - jednoznačne NIE
1xy

Zakladám novú tému, pretože téma Rodina áno/nie je žiaľ uzamknutá. Takže toto je téma pre nás, ktorí nechceme deti. Ste tu vítaní všetci, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nechcete decká. Mamky s deckami poprosím, aby si svoju frustráciu a komplexy išli vybíjať niekde inde a nemiešali sa do našej diskusie.

názor

zuzana , závisí to aj od rodiča, mnoho matiek vidí ako decká všetko ničia a lámu a nevadí im to, nuž a k tomu hluko , ktorí vadí starím len tolko, aj oni boli deti, svätý neboli,ver mi,treba sa potom odstahovať na samotu u lesa

zuzana..

ja som tú predošlú tému čítala. súhlasím s názoromi, ktoré boli povedané:
- sú mamičky čo chodia na materskú len preto,lebo nemajú prácu a takto dostanú tri roky materskú. a keď sa im doma zapáči ostávajú doma s ďaľšími a ďaľšími deťmi
- téma deti sa rozoberá na všetkých rodinných stretnutiach a triednych stretávkach: a čo ešte nemáš deti? a kedy ich plánuješ?...
- deti sú zlé, zákerné, drzé a posmievačné. Ak je iné dieťa odlišné, postihnuté, tak sa mu posmievajú a pokrikujú na neho. Matky nevedia, aké sú ich deti ak sú im nablízku. Ale keď ostanú vonku, či v škole bez dozoru stávajú sa netvormi.
- matky na materskej vysedávajú aj pred naším činžiakom celé dni vonku a piknikujú. obzerajú okoloidúcich a komentujú a ohovárajú. a to od rána do večera.
- deti vonku na ihrisku vykrikujú tak hlasno, že starí ľudia sa idú z toho kriku zblázniť. to nehovorím o vetraní.
- a my máme pred činžiakom park a decká vylamujú stromy, na tráve hrajú futbal a ak ich upozorníme, ešte nadávajú a ani ich to nehne.
...
veru:
dieťa: doma anjel - vonku diabol !!!

nellka

Dovolím si len jeden krátky príspevok, keďže tu nie som vítaná. Tá predošlá téma nemala takéto znenie, tak nám prepáčte, že sme tam pripseli, myslela som si, že pôjde o diskusiu, prečo deti nie a prečo áno. My sme si tam na nikom komplexy nevybíjali, bolo to opačne, útočili na nás ľudia, kt. deti nechcú. Tak vám prajem príjemný pokec.

allegra

pokiaľ viem, tak pre matky je určená iná kategória, a síce "Deti, babatko, pôrodnice". Ale asi sa im tam veľmi nepáči, keď sa pchajú inde.