LIECENIE

Príspevok v téme: LIECENIE
kathie666666666

Prosim vas poradte mi , moja mama ma chce poslat na liecenie , ale podla mna je to jedna velka blbost , vobec nechapem naco ma tam nuti ist , je sice pravda , ze som som schudla , ale vobec niesom vychudnuta ,snazim sa udraz si vahu, obcas si dam den ze nic nejem , ale to len taq aby som sa citila lepsie a nerobim to tak ze nejem cely tyzden, ale moja mama si aj tak neda povedat sto krat som sa snazila jej to vysvetlit , prosim vas poradte akoby som ju mohla presvedcit podla som xora ak sa taqto stravujem???????? prosim povedzte voj nazor vopred dakujem.

majka_

kathie - ked tvrdis, ze si v poriadku, tak preco sa rozhodujes obcas den nejest? to uz chore je. to znamena, ze ked nejest, tak ani nic nerobis, len lezis v posteli? predpokladam ze nie. aj ja sa chcem obcas citit dobre, neprejest sa, ale to predsa neznamena, ze nebudem jest vobec. dam si ovocny vitaminovy den. a citim sa dobre. alebo vypijem viac vody. ale je to chore, ze nejes nic. no prepac kathie, ale zamysli sa nad sebou a jedz normalne. inak si nemozem pomoct, ale suhlasim s tvojou mamou. i ked liecenie je asi trosku strohe hned, ale mozno uz skusala nieco ine a nezabralo. a tam na lieceni predsa so sekerou nad tebou stat nebudu. len ti prehovoria do duse, aby si sa spamatala...

chuchuchu

kathie a kolko maš rokov a výšku a váhu? a kolko si schudla?ja mám 14 a podobný problém,naši ma chcu zavliecť k psychiatrovi,ale ja som neni žiadna anorexicka,ja sa iba zdravo stravujem a nechcem jesť tie ich gebuzíny a varím si sama...som síce dosť chudá,ale mne sa to páči aká som a som zdravá,nič mi neni,ešte zdravšia ako v máji ked som mala o 15kg menej,a samozrejme cvičím,aj to mi chcú zatrhnúť,sú s tým trápny...