Čo všetko robíte pre svoje zdravie, ako sa o seba staráte ?

fgf

ja tiez pijem cistu vodu. prislo to tak, ze jedneho dna som pil colu a uvedomil som si:"fuj, ved ja pijem tekuty cukor"

rebeka12

ja tiez pijem cistu vodu,cajiky,maso vyhradne kuracie,pravidelne chodim liecitelke,kt, mi zdiagnostikuje zdravotny stav...a pocuvam nazory,ze aj tak mi to je na prd,ked ma nahodou zrazi auto,alebo nebodaj havarujem,vraj treba aj zit

marcela78

ria9 ja napriklad ciernu bublinkovu vodu do ust nedam to mi nechuti ale take to nealkoholicke mochito no mnam :-)) to mozem a tie sladkosti ... no o tom hovor a hlavne teraz v obdobi pecenia... No nedaj si :-))

jajka001_

roßotik mas pocit ze kto zije zdravo ze si zivot neuziva? vobec nie. ja sa snazim zit zdravo a vobec nemam pocit ze sa obmedzujem. robim to pre seba. nejedavam nezdrave jedla ani napoje a ani po nich netuzim.

ria9

marcela ja osobne som si na nepitie limonad uz tak zvykla,ze mi jednoducho absolutne nechutia..citim v nich vsetku tu "chemiu"..a co sa tyka sladkosti tak po narocnom dni moja snaha stroskotava:)

marcela78

boze dost vas obdivujem ze tak striktne dodrzujete to ze si nedate sladke podaktori co tu pisete a nezhresite inou vecou napr. sladkym drinkom ktory moze byt aj bez alkoholu :-)
Ja pijem len cistu vodu alebo zeleny cajik bez cukru ale ako pisem neodolam sladkemu jedlu - raz za cas a ani chutnemu napoju... Mat tak vasu volu ....

ria9

100 rokov sa rozhodne nedozijem vdaka mojej permanentnej vystresovanosti:)alkohol a cigarety mi nechutia-mozno este cervene vino..mam sice 16 tj. som vo veku kedy by som podla najnovsich trendov mala byt kazdy piatok ozrata,ale mna diskoteky a takyto typ ludi nelakaju:)