Mám alebo nemám orgazmus?

Príspevok v téme: Mám alebo nemám orgazmus?
Ann

No cafte, Ja neviem ci som orgazmus mala alebo nie..Nepotrebujem si to robit ani dlho a hned citim taky slastny pocit,svrbenie a cela sa potom uvolnim a chce sa mi spat..trva to niekolko sekund a niekedy si aj poviem ze ci sa mi to oplatilo robit na tych par sekund =)..Je to orgazmus? A tie svaly ci krce musim vzdy poriadne citit?? Neviem mi to opiste alebo mi napiste ze si mam vobec orgazmus ked sa tak citim ako som vam to opisala ..prosiiiiim...

123

no, ja niekedy zazijem pocit, kedy sa mi stehna stahuju, vzdycham, a mysel mam uplne zatienenu a potom zistim, ze som mozno aj niekolko sekund akoby nerozmyslala. potom vzrusenie pominie. je to orgazmus?

nothing

Ann ver mi, ja som žena a možem ti na to povedať len to, že ak budeš mať niekedy orgazmus, určite to budeš vedieť. Ak si nie si istá tým, či toto bol orgazmus, tak pravdepodobne nebol, ja som pred mojím prvým tiež mala takéto obavy, či to bol alebo nebol on a po tom, čo som ho prežila naozaj a to len tak keď som to najmenej čakala, mi otvorilo oči, čo je naozajstný orgazmus.

tommy

som síce muž a neviem uplne ako prežívaju orgazmus ženy ale myslím že to čo si tuopísala orgazmus je i ked taký slabší...a ak je to užien tak ako u nas ak čím dlhsie odkladanie vyvrcholenia tým dlhsí a silnejší orgazmus