Chlpaty ..........

Príspevok v téme: Chlpaty ..........
macicka

Ahojte,ja mam taky vazny problem.Som so svojim partnerom uz asi 1 rok,ale zacali sme sexovat len nedavno.A vtedy som na to prisla,ma chlpate prirodzenie,dost mi to vadi.Nechcem mu ani robit oral,lebo sa mi to hnusi.Velmi ho milujem a viem,ze by som sa mala cez to preniest,ale nemozem.Ako mu to mam naznacit,aby sa oholil?

Aťa

Ja by som sla na to takticky..nahodou by som v prihodnej chvili citala nejaky casopis, v ktorom by bola inkriminovana tema, zacala by som debatu o vyholeni...a ci by sme to takto nemohli skusit...ak nechas rozhodnutie na nom, nemal by sa urazit

macicka

Miska nepytaj sa ma take nepodstatne veci.Vidno,ze si nikd& nemala tykyto problem.Ak by ta este nieco napadlo tak napis

damaxy

a čo taka predohra v kupelni so žiletkou a krémom na holenie a navzájom,najprv ako for a potom ako pravidelnost.

majjka

Ja som mala tiez priatela, ktory sa neholil..ale vadilo mi to a povedala som mu to hned na rovinu bez okolkov.. ak by mu zalezalo na tom, ze to pre teba tak bude lepsie, tak sa hned oholi:)

rasto

preco si myslis, ze je to citliva osobna vec? ved su to len chlpy
povedz mu napr. "milacik, ked sa oholis, budes strasne sexi" alebo nieco podobne,