navaly placu

Príspevok v téme: navaly placu
rosie

prosim vas poradte mi niekto...v poslednej dobe mavam vemi zvlastne stavy...chce sa mi neustale plakat, neviem ci ide o depresiu, ale podla ma nie..lebo sa zo zivota celkom tesim...nastupila som ale na vysoku skolu, ktora je mojim snom...aj napriek tomu sa mi tam nechce chodit, intrak neznasam a najradsej by som bola doma....a chce sa mi plakat, hocikedy, hocikde....co mam robit?..nepomaha ani rozptylenie sa, ako sport alebo nejaka ta zabava...

123456

ja som mala take stavy, ked som brala hak... stacilo do mna tuknut a som sa rozsypala... rozrevala... bola som hrozne naladova, placliva, vztahovacna... no hroza... predtym som taka nebyvala... chvala bohu uz to neberiem a tie nalady su prec... ale u teba to moze byt jesenou, zmenou prostredia, novymi povinnostami a stresmi... snad sa to casom upravi, ked si zvyknes na novoty vo svojom zivote... drzim palecky!

kessy

ja sa citim tak isto,len s rozdielom,ze to nevyustuje az do placu...len mam same pesimisticke myslienky,ked si spomeniem na skolu,tak mi je az zle,az sa mi hnusi...tiez som teraz 1.na vyske a tiez je to moja vysnivana skola...asi si musime zvyknut,vydrzat to,tesit sa z malickosti,robit si program mimo skoly a nedumat stale nad svojimi pocitmi....drzim ti palceky aby si to prekonala,a mozno ani tie antidepresiva nebudes potrebovat,co keby si na to tvoje telo potom navyklo?je to len prechodne obdobie,strasne vela noveho pre teba a ty mas z toho len zmatok v pocitoch...

studentka

ja som to tiež mala kupila som si volno predajne antidepresivum myslim ze sa volal ten liek FELISIO stal asi 160 sk ale pomohol mi a potom som sa nejak vžila do toho studenskeho zivota aje to uz dobre. neboj bude to super,ved toto si chcela.tak vydrž adokaž sebe aj ostatným ze na to mas!

rendi

Myslim,ze to samo od seba neprejde a je to priznakom depresie.Nemusi to byt hlboka depresia,mozno len taka prechodna.V kazdom pripade by si to nemala podcenovat a mala by si s tym nieco robit.Ak nechces vyhladat odbornika,co by bolo najlepsie,pokial tieto stavy trvaju dlhsie ako tyzden a su kazdy den,tak si skus kupit v lekarni volne dostupne bylinne antidepresivum - DEPRIM./extrakt z lubovnika bodkovaneho/Nema vedlajsie ucinky a pomoze zmiernit pocity melancholie,placlivosti.Stoji len 50 Sk.MOzes zobrat aj dve tablety naraz.Ucinok sa dostavi.Je to lepsie ako sa trapit,pretoze to oslabuje cely organizmus a imunitny system.Len sport,prechadzky atd.ti asi tazko pomozu.

kixina

Rosie...neboj to prejde...To su hormoniky, zmena prostredia, stres zo skoly... a vsetko mozne okolo toho. Neupadaj na duchu. Drzim palce...:)))