poradte mi prosim

Príspevok v téme: poradte mi prosim
lenka.b

mam bulimiu s anorektickymi fazmi...najprv som mala obdobie nejedenia..pri vyske 163 cm som z povodnych 52kil schudla na 47...neskor som sa prejedanim a zvracanim pribrala na 60 kil...stale bludny kruh tak som sa sla liecit do pezinka ale mam pocit ze absolutne nic sa nezmenilo v mojom vnimani k jedlu...akurat ze nevraciam.a to preto lebo doma mame plny dom a hanbim sa verim tomu ze keby som sama som nad hajzlom...na lieceni som schudla asi 3 kila..ono schudla som ale stale sa mi vaha kíííve...ako si ju mam ustalit??skusala som aj pravidelne jest..sla som 5 kil dole ale potom ked som si dala nieco len o kusok navyse,v casoch ked som nejedavala tak som pribrala..nechapem a som v koncoch..nechcem prijem svojej stravy znizit na dve jablka denne

allla

ahoj lenka,
skus sa hybat,prechadzaj sa ak nerada sportujes,keby sme videli ako sa stravujes aspon,skus napisat svoj jedalnicek...neobmedzuj sa hlavne,je to hlupost,vsetko papaj aj sladke mozes,ale v SPRAVNOM MNOZSTVE ,a dolezity je pohyb a tekutiny,aby sa ti metabolizmus nakopol,kedze tvoja vaha je striedava,vela stastia:)

leylla

lenka. ak ti mozem poradit, skus to, co som skusila aj ja. snazila som sa byt co najviac pri niekom (mama. frajer, otec, surodenec, kamartka) alebo som bola so psom vonku. tam totiz ani nechytas pazrave sklony, ani nevracias. pri bulimii som mala ten problem, ze som si nevedela odhadnut, aka velka je moja porcia, teda kolko jedla mi staci na najedenie a nie prejedenie. preto som jedavala vzdy s niekym, aby som to obkukala. a pila som ku kazdemu jedlu vodu alebo caj. potom to nejako same ustupilo, aj ked zaciatky boli velmi tazke.

hlavne sa nevzdavaj. a metabolizmus som si zrychlila vdaka tomu, ze na veceru som jedla ovocie alebo zeleninku. a hlavne vdaka tomu, ze som jedla pravidelne.

beva

lenka, musis nejakym sposobom upokojit metabolizmus. Papaj pravidelne ranajky a obed, veceru si daj lahku. Skus to co najpravidelnejsie. A 2x do tyzdna si zacvic. Hlavne sa nevracaj k vracaniu, alebo nejedeniu. Lebo sa tvoj organizmus zblazni a priberie aj zo vzduchu:( Mne pomohli aj nie sladke jogurty..Drzim palce!!! Nechci hlavne hned, o tyzden, daj tomu cas!