Gelové nechty, v Trenčíne

Príspevok v téme: Gelové nechty, v Trenčíne
miška

Ahoj, chcela by som poradiť, či nepoznáte niekoho v Trenčíne kto robí gelové nechty ( príp. či tu niekto osobne nerobí). Ale len seriózne nemám záujem o slečnu, ktorá ma kurz 2 mesiace...v dnešnej dobe nei je probelém si kurz zaplatiť ale potom tá robota "stojí za to"...takže len niečo s čím máte ossobne dobré skúsenosti za dobrú cenu...ďakujem

Sáralara

Tiež vrelo odporúčam Salón Tina v Južanke
Chodím aj na pedikúru aj nechtíky a som spokojná
Ako sa hovorí kvalita za dobrú cenu

Larac

Tiež vrelo odporúčam Salón Tina v Južanke
Chodím aj na pedikúru aj nechtíky a som spokojná
Ako sa hovorí kvalita za dobrú cenu

Larac

Tiež vrelo odporúčam Salón Tina v Južanke
Chodím aj na pedikúru aj nechtíky a som spokojná
Ako sa hovorí kvalita za dobrú cenu

Larac

Tiež vrelo odporúčam Salón Tina v Južanke
Chodím aj na pedikúru aj nechtíky a som spokojná
Ako sa hovorí kvalita za dobrú cenu

sandra123

chcem sa poďakovať nechtárke v salóne Tina v Južanke.Chodila som do viacerých salónov na nechty no odchyľovali sa.Tu som spokojná držia.Odporučam.Sandra.

nina 11

Ja mám super nechtárku v Seredi,som snou velmi spokojná,robí lacno,kvalitne a krásne a je velmi príjemná,doteraz robila nechty popri zamestnaní,ale vždy si na svoje klientky nasla čas,teraz si chce otvorit salon a venovat sa len nechtikom.Jej čisielko na mobil je 0903571890,vyskušajte a uvidíte

Kikuska8081

Dunajská Streda
Gélové nechty, Japonská manikúra, UV laky za najlepšiu cenu. Tel-0908474552. Zselés műköröm, Japán manikűr, UV lak zselé a legjobb áron. Tel -0908474552

micusinka

ahojte baby,možem povedať že som dlho hladala dobru nechtarku a konečne som ju našla, chodím k nej 2 roky ,som snou spokojná a aj s prístupom,možem Vám ju odporučit, otvara nový salon v Trenčíne na Legionarskej 2 (oproti bille).

Janka73

Tieto gély sa mi neodchlipujú a držia :) A to už som skúšala aj najdrahšie gély. Nie všetko drahé je dobré :)skús
-odkaz odstránený-

lavande

Šťastné a veselé vianoce, šťastný Nový Rok, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody. Nailambiente Vám všetkým zo srdca želá len to najlepšie a v Novom Roku vykročte len tým správnym krokom, aby ste boli stále veselé a také usilovné ako doteraz. Eva Guzlejová